Reklama
Strona głowna Gwiazdy Oliwia z programu “Ślub od pierwszego wejrzenia” pochwaliła się zdjęciem bez makijażu

Oliwia z programu “Ślub od pierwszego wejrzenia” pochwaliła się zdjęciem bez makijażu

od Marcin Karwoski
Reklama
Oliwia z programu “Ślub od pierwszego wejrzenia” ostatnio na swoim instagramie bardzo miło zaskoczyła nas wszystkich. Gwiazda bowiem na swoim profilu pochwaliła się zdjęciem na którym pozuje bez makijażu. Celebrytka również zdradziła jak dba o swoją cerę.

Oliwia głównie swoją popularność zdobyła dzięki programowi “Ślub od pierwszego wejrzenia”. To tam własnie gwiazda zadebiutowała na scenie i wzięła ślub z całkowicie obcym jej mężczyzna. Celebrytko mimo tego, że nadal nie może zdradzić jak potoczyły się losy jej miłości z programu to nadal prowadzi bardzo aktywny profil na swoim instagramie. Ostatnio nawet pokazała się na nim bez makijażu.

Oliwia na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Celebrytka na opublikowanej fotografii pozuje bez makijażu. Gwiazda w opisie zdradziła internatom jak dba o cerę.

Źle oczyszczona skóra wygląda nieładnie, nawet jeśli zrobisz najbardziej staranny makijaż.
Po pierwsze i najważniejsze – odpowiednie oczyszczanie.
Makijaż zmywam olejkiem do demakijażu, a następnie myję twarz pianką. Gdybym nie zmyła dokładnie olejku, na skórze szybko pojawiłyby mi się stany zapalne, zaskórniki i inne problemy. Jestem na etapie testowania pianki kanabisowej z olejem konopnym i makowym, która ma zadanie dokładne oczyszczenie twarzy.
Druga bardzo ważna czynność to tonizacja. Tonik Bioactive Face Toner ma przywrócić odpowiednie pH skóry i przygotować ją do dalszych etapów pielęgnacji.
O reszcie kosmetyków, które aktualnie testuję dam Wam znać wkrótce.- czytamy w opisie opublikowanej fotografii.

View this post on Instagram

Źle oczyszczona skóra wygląda nieładnie, nawet jeśli zrobisz najbardziej staranny makijaż. Po pierwsze i najważniejsze – odpowiednie oczyszczanie. Makijaż zmywam olejkiem do demakijażu, a następnie myję twarz pianką. Gdybym nie zmyła dokładnie olejku, na skórze szybko pojawiłyby mi się stany zapalne, zaskórniki i inne problemy. Jestem na etapie testowania pianki kanabisowej z olejem konopnym i makowym, która ma zadanie dokładne oczyszczenie twarzy. Druga bardzo ważna czynność to tonizacja. Tonik Bioactive Face Toner ma przywrócić odpowiednie pH skóry i przygotować ją do dalszych etapów pielęgnacji. O reszcie kosmetyków, które aktualnie testuję dam Wam znać wkrótce. Powiem czy mi się sprawdziły 🙂 Znacie markę @arkana_skin_care ? Na hasło „ESTESHOT-OLIWIA” otrzymacie 10% zniżki na kosmetyki @arkana_skin_care a tym samym wesprzecie gabinet @esteshotlublin #testujzarkana #skincarelover #tipsforskin #caremyskin #piankakanabisowa #oczyszczanietwarzy #pielegnacjatwarzy #wskazówki #tonikdotwarzy

A post shared by MAKE UP Oliwia Ciesiółka (@ciesiolkaoliwia) on

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz