Reklama
Strona głowna Gwiazdy Omenaa Mensah skomentowała doniesienia mediów!

Omenaa Mensah skomentowała doniesienia mediów!

od Marcin Karwoski
Reklama
Omenaa Mensah postanowiła udzielić dość osobistego wywiadu. Gwiazda podczas rozmowy zdradziła jak wyglądało składanie przysięgi małżeńskiej. Jesteście ciekawi jak to wyglądało?

Omenaa Mensah podczas rozmowy zdradziła, że ślubu nie było. Jednak ich przysięga była złożona w bardzo romantycznych okolicznościach.

To była przysięga miłości. Kolejny członek, który bardzo wspiera wszystkie afrykańskie projekty i nie tylko. Poczyniona w Afryce, u styku dwóch oceanów. Jest to nietypowa przysięga, bo dla nas jest to przysięga miłości, która składa się w naszym odczuciu z bardzo wielu ważnych, mądrych punktów. Mają trzymać nasz związek, nasze marzenia w ryzach. Pewne rzeczy, które mamy zaplanowane, chcemy wspólnie realizować, z ogromnym szacunkiem i miłością do siebie. Mogę zdradzić, że było to zrobione w sposób nietuzinkowy, na pewno nie taki klasyczny – zdradziła podczas rozmowy z reporterką Jastrząb Post.

Omenaa w dalszej części zdradziła również dlaczego wybrali takie miejsce.

Większość rzeczy, które robimy jest poza ramami klasyki. Na pewno wiedzieliśmy, że chcemy to zrobić w wyjątkowym miejscu. Miało być to miejsce, w którym ani ja, ani Rafał nigdy wcześniej nie byliśmy. Miało być to miejsce dla nas ważne. Dla mnie ważna jest Afryka, więc jak jeszcze padł pomysł, że będzie to RPA, to wszyscy byli zadowoleni.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz