Reklama
Strona głowna Gwiazdy Omenaa Mensah wzięła ślub?! Gwiazda tłumaczy się z przysięgi miłości!

Omenaa Mensah wzięła ślub?! Gwiazda tłumaczy się z przysięgi miłości!

od Damian Kowal
Reklama
Czy Omenaa Mensah wyszła za mąż?! Doniesienia mediów oraz sprawę związaną z przysięgą miłości skomentowała w jednym z wywiadów.

Gwiazda zdradziła informację dotyczącą swojego ślubu z Rafałem Brzoską!
Związali się przysięgą miłości w RPA. Omenaa w rozmowie z portalem jastrzabpost.pl zdradziła, jak wyglądało to wydarzenie.

Przypomnijmy, że para niespełna dwa lata temu doczekała się dziecka, a teraz pojawiły się plotki o ich ślubie. Zakochani złożyli sobie przysięgę miłości, a o romantycznych okolicznościach Mensah powiedziała:

To była przysięga miłości. Kolejny członek, który bardzo wspiera wszystkie afrykańskie projekty i nie tylko. Poczyniona w Afryce, u styku dwóch oceanów. Jest to nietypowa przysięga, bo dla nas jest to przysięga miłości, która składa się w naszym odczuciu z bardzo wielu ważnych, mądrych punktów. Mają trzymać nasz związek, nasze marzenia w ryzach. Pewne rzeczy, które mamy zaplanowane, chcemy wspólnie realizować, z ogromnym szacunkiem i miłością do siebie. Mogę zdradzić, że było to zrobione w sposób nietuzinkowy, na pewno nie taki klasyczny.

Omenaa zdradziła, dlaczego akurat w tym miejscu postanowiła złożyć przysięgę swojemu wybrankowi:

Większość rzeczy, które robimy jest poza ramami klasyki. Na pewno wiedzieliśmy, że chcemy to zrobić w wyjątkowym miejscu. Miało być to miejsce, w którym ani ja, ani Rafał nigdy wcześniej nie byliśmy. Miało być to miejsce dla nas ważne. Dla mnie ważna jest Afryka, więc jak jeszcze padł pomysł, że będzie to RPA, to wszyscy byli zadowoleni.

Życzymy w takim razie wszystkiego dobrego na wspólnej drodze życia!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Omenaa Mensah (@omenaamensah)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz