Oprah Winfrey dzieli się z ojcem, który zmarł w wieku 88 lat: „We Could Feel Peace Enter the Room”

W piątek, 8 lipca, ojciec Oprah Winfrey, Vernon Winfrey, zmarł w wieku 88 lat. Oprah opublikowała w sobotę hołd dla swojego ojca, świętując jego życie i dzieląc się smutną wiadomością o jego śmierci z fanami. Vernon był biznesmenem i fryzjerem z Nashville, który zmarł po walce z rakiem.

Oprah rozpoczęła swoje stanowisko, dzieląc się tym, że jej ojciec żył w latach 1933-2022. „Niecały tydzień temu uhonorowaliśmy mojego ojca na jego własnym podwórku. Mój przyjaciel i wokalista gospel Wintley Phipps pozdrowił go piosenką”, napisała wraz z filmem z uroczystości na swoim Instagramie. „Poczuł miłość i rozkoszował się nią, aż nie mógł już mówić.”

Kontynuowała: „wczoraj z rodziną otaczającą jego łóżko, miałam Święty zaszczyt być świadkiem człowieka odpowiedzialnego za moje życie, wziąć jego ostatni oddech. Mogliśmy poczuć spokój wchodząc do pokoju po jego odejściu. Ten pokój wciąż trwa. Wszystko w porządku. Dziękuję za modlitwy i dobre myśli .”

Filantrop zaskoczył jej ojca 4 lipca specjalnym przyjęciem na jego cześć. Oprah nazwała dzień „Vernon Winfrey appreciation Celebration” i zorganizowała duży grill na podwórku, w którym uczestniczyli rodzina i przyjaciele. Udostępniła wideo z Wydarzenia na Instagramie, które napisała: „dając mojemu ojcu swoje „kwiaty”, gdy jest jeszcze wystarczająco zdrowy, aby je powąchać. Szczęśliwego 4 lipca, gdy zbieracie się z rodziną i przyjaciółmi. Pamiętajcie o świętowaniu siebie nawzajem .”

Nawet Burmistrz Nashville John Cooper uhonorował Vernona na Twitterze. „Składam najszczersze kondolencje rodzinie Vernona Winfreya” „Vernon pracował w Metro Council przez 16 lat i poświęcił swoje życie przedsiębiorczości,barberingowi i mentoringowi młodych mężczyzn w społeczności. Weteran armii i diakon, zostawia po sobie spuściznę służby.”

W wywiadzie z 2021 roku Oprah z pasją mówiła o głębokim wpływie, jaki jej ojciec wywarł na jej życie. „Moja matka i ojciec nigdy się nie pobrali” – powiedziała. „Kiedyś uprawiali seks. Dostaje list po moim urodzeniu, mówiąc: „Wyślij pieniądze. Masz córkę. Powiedział, że zrobił to dlatego, że to mógł być on. I odpowiedzialność, którą wziął za mnie, nie tylko odpowiedzialność, ale troska, miłość, kierunek i wsparcie jako młoda nastolatka, jest rzeczą, która zrobiła różnicę w tym, kim jestem teraz lub kimś, o kim nigdy, przenigdy nie słyszałeś.”

Źródło

Bądź na bieżąco i obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News
Exit mobile version