Oś czasu oskarżeń o nadużycia wobec Marilyna Mansona

W Lutym, Westworld gwiazda Evan Rachel Wood nazwała Marilyn Manson jej rzekomym oprawcą.

„Jestem tutaj, aby zdemaskować tego niebezpiecznego człowieka i przywołać wiele branż, które mu umożliwiły, zanim zrujnuje kolejne życia. Stoję z wieloma ofiarami, które nie będą już milczeć ” – udostępniła na Instagramie 1 lutego. Wood i Manson byli w związku, gdy aktorka miała 18 lat, a Manson 36 lat, a para była krótko zaręczona w 2010 roku.

Manson zaprzeczył oskarżeniom w swoim oświadczeniu na Instagramie. „Oczywiście, moja sztuka i moje życie od dawna są magnesami do kontrowersji, ale te ostatnie twierdzenia o mnie są strasznymi zniekształceniami rzeczywistości” – napisał. „Moje intymne relacje zawsze były całkowicie zgodne z podobnie myślącymi partnerami. Bez względu na to, jak – i dlaczego-inni decydują się teraz na błędną interpretację przeszłości, taka jest prawda.”

Przeglądaj

Przeglądaj

Zobacz najnowsze filmy, wykresy i wiadomości

Zobacz najnowsze filmy, wykresy i wiadomości

Billboard podjął wcześniejsze próby dotarcia do Mansona w celu uzyskania komentarza za pośrednictwem jego byłego kierownictwa, ale nie otrzymał żadnych odpowiedzi.

Po oświadczeniu Wooda, wiele innych kobiet ujawniło swoje własne roszczenia przeciwko Mansonowi, ale jego historia z zarzutami o nadużycia sięga prawie 25 lat wstecz. Poniżej znajduje się pełna oś czasu.

Luty 1998 – The Long Hard Road Out of Hell

Autobiografia Mansona zawierała szereg anegdot, które Chicago Reader krytyk Jim Derogatis powiedział wówczas, że ” ogólnie znęcał się nad jedną lub większą liczbą kobiet na stronę.”W szczególnie makabrycznym rozdziale” Meating the fans / Meat and Greet ” Manson przypomniał sobie głuchego fana, który został pokryty surowym mięsem i uprawiał seks z wieloma członkami zespołu, zanim został sikany przez Mansona i jego kolegę z zespołu.

Podczas gdy spotkanie to zostało przedstawione za zgodą Mansona, kolejna anegdota z udziałem Trenta Reznora z Nine Inch Nails wzbudziła kontrowersje. Rozdział, który niedawno pojawił się w Internecie, opisuje, jak Reznor i Manson rzekomo fizycznie i seksualnie napadli na nietrzeźwą kobietę w latach 90.

W Lutym 3 września 2021 Reznor wydał oświadczenie, w którym potępił swego dawnego współpracownika. „Przez lata byłem głośno o mojej niechęci do Mansona jako osoby i zerwałem z nim więzi prawie 25 lat temu” – powiedział Reznor w swoim oświadczeniu do Widły. „Jak powiedziałem w tym czasie, fragment z pamiętnika Mansona jest kompletną fabrykacją. Byłem rozwścieczony i obrażony, kiedy to wyszło i tak pozostało do dziś.”

Grudzień 2001-zarzut napaści i wykroczeń seksualnych

Manson został oskarżony o napaść na ochroniarza Joshuę Keaslera po tym, jak rzekomo opluł głowę mężczyzny i wcierał w nią swój ubrany w stringi obszar genitalny podczas koncertu w DTE Energy Music Theatre w Clarkston w stanie Michigan. Został oskarżony o przestępstwo 4-go stopnia przestępstwa seksualnego wraz z wykroczeniem napaść i pobicie.

Manson nie konkurował o zakłócanie porządku i otrzymał 4 dolary,000 w porządku. On i ochroniarz w końcu doszli do ugody.

Kwiecień 2002-pozew o bezprawną śmierć

Po śmierci aktorki Jennifer Syme, jej matka Maria St. John pozwała Mansona za bezprawną śmierć, twierdząc, że podał jej narkotyki i zachęcał ją do prowadzenia samochodu w stanie nietrzeźwości.

Na swojej stronie internetowej Manson udostępnił oświadczenie, nazywając oskarżenia ” całkowicie fałszywymi.”

„Manson uważa, że pozew jest całkowicie bezpodstawny i bada natychmiastowy pozew przeciwko św. Janowi za oszczerstwo, molestowanie i nadużywanie procesu prawnego” – czytamy w oświadczeniu, zgodnie z Paplanina. „Ten pozew, który jest całkowicie bezpodstawny, nie przywróci życia Jennifer. Służy tylko do ponownego otwarcia ran i bólu odczuwanego przez wszystkich, którzy kochali Jennifer. Szkoda, że św. Jan pogarsza reputację własnej córki, składając to bezpodstawne oświadczenie.’”

„Po tym, jak Manson i jego pięciu gości skończyli wieczór w kinie, a następnie spokojne spotkanie w domu, upewnił się, że Syme otrzyma bezpieczną przejażdżkę do domu od wyznaczonego kierowcy i pójdzie spać” – podsumował oświadczenie.

Czerwiec 2009 – Spin Wywiad

Po pierwszym rozstaniu z Wood w 2007 roku Manson ujawnił Spin w obszernym Q&A, że poważnie samookaleczył po ich rozłamie. Podzielił się również gwałtownymi przemyśleniami na temat ówczesnego 22-letniego drewna, a jego piosenka ” I Want to Kill you Like They Do in the Movies „jest o” fantazjach”, które miał ” każdego dnia o rozbijaniu jej czaszki młotem Kowalskim.”

W listopadzie 2020 roku Manson został zapytany o świadectwa przemocy domowej Wooda w wywiadzie dla Metal Hammer piosenkarka rozłączyła się. Zespół Mansona wydał później oświadczenie, w którym stwierdził, że komentarz do „sledgehammer” był ” oczywiście wywiadem z gwiazdą rocka promującym nową płytę, a nie rzeczową relacją. Fakt, że Evan i Manson zaręczyli się pół roku po tym wywiadzie, wskazywałby, że nikt nie wziął tej historii dosłownie.”

Lipiec 2009-groźby wobec dziennikarzy muzycznych

W odpowiedzi na badania mediów Manson podobno groził dziennikarzom Muzycznym w usuniętym poście na blogu. „Jestem o wiele inny, niż wkrótce-zamordowani-w-ich-domu prasa zdecydowała się sfabrykować” – napisał, według The Guardian. „Jeśli jeszcze jeden „dziennikarz” wygłosi nonszalanckie Oświadczenie o mnie i moim zespole, osobiście lub z pomocą moich fanów, przywitam ich w ich domu i odkryję, jak bardzo wierzą w swoją wolność słowa.”

Październik 2017-Twiggy Ramirez

Ramirez, wieloletni basista Mansona, został oskarżony przez wokalistkę Jack Off Jill Jessicką Addams o molestowanie seksualne i psychiczne, gdy spotykali się w latach 90.

W związku z zarzutami Ramirez (prawdziwe nazwisko Jeordie White) został usunięty z imprezy koncertowej Mansona. Manson powiedział w oświadczeniu zapowiadającym wyjście, że ” do niedawna nic nie wiedział o tych zarzutach i jest zasmucony oczywistym zmartwieniem Jessickiej.”

W oświadczeniu do Widły Ramirez powiedział, że „dopiero niedawno dowiedział się o tych zarzutach sprzed ponad 20 lat”i stwierdził:” Nie akceptuję żadnego rodzaju seksu bez zgody.”

Luty 2018-zarzuty Charlyne Yi

Na Dom aktorka powiedziała w usuniętym tweecie, że Manson był ” wielkim fanem serialu „i odwiedził obsadę podczas kręcenia ostatniego sezonu, gdzie” nękał prawie każdą kobietę, pytając nas, czy idziemy do scissor, rhino i nazwał mnie Chińczykiem.”

– Mam nadzieję, że otrzyma pomoc-kontynuowała.

Luty 2018-Wood zeznaje przed Kongresem

W celu zabezpieczenia Karty praw dla osób, które przeżyły napaść seksualną we wszystkich 50 stanach, Wood szczegółowo opisała swoje osobiste doświadczenia, nie wymieniając nazwisk. „Moje doświadczenie z przemocą domową było takie, „powiedziała,” toksyczne psychiczne, fizyczne i seksualne wykorzystywanie, które zaczęło się powoli, ale nasiliło się z czasem, w tym groźby przeciwko mojemu życiu, poważne zapalanie gazu i pranie mózgu, budzenie się przed mężczyzną, który twierdził, że mnie kocha, gwałcenie tego, co uważał za moje nieprzytomne ciało.”

Sierpień 2018-Biuro Prokuratora Okręgowego w Los Angeles odmawia prowadzenia sprawy przeciwko Mansonowi

Manson miał raport policyjny złożony przeciwko niemu w szczytowym momencie ruchu # MeToo na rzecz nieokreślonych przestępstw seksualnych z 2011 roku. Prokurator Okręgowy odrzucił sprawę, ponieważ przedawnienie wygasło i „brak potwierdzenia”, zgodnie z aktami sądowymi.

„Zgodnie z aktualną polityką, Prokurator Okręgowy Hrabstwa Los Angeles musi zbadać wszelkie roszczenia o wykorzystywanie seksualne, bez względu na to, jak dziwaczne. Nic dziwnego, że Prokurator Okręgowy, po śledztwie, doraźnie odrzucił roszczenia złożone w raporcie policyjnym złożonym przez byłego znajomego przeciwko Brianowi Warnerowi p / k / a Marilyn Manson, ” adwokat piosenkarza, Howard E. King, Esq., powiedział w oświadczeniu do The Hollywood Reporter wtedy. „Zarzuty wobec policji były i są kategorycznie zaprzeczane przez Pana. Warner i są albo całkowicie urojone, albo częścią obliczonej próby wygenerowania rozgłosu dla sprawy powoda sprzedaży pamiątek Mansona. Raport policji, który pobudził śledztwo, towarzyszył oświadczeniu prasowemu kobiety i innym próbom wygenerowania rozgłosu, że w 2011 r. była przetrzymywana przez Pana Warnera przez 48 godzin. Wszelkie roszczenia o niestosowność seksualną lub uwięzienie w tym lub innym czasie są fałszywe.”

Kwiecień 2019-Wood zeznaje przed panelem stanu Kalifornia

Wood po raz kolejny odmówiła podania nazwiska oprawcy, opisując swoje doświadczenia z przemocą domową. „Strach przed osądzeniem przez społeczeństwo jest wyniszczający, a strach przed odwetem ze strony mojego oprawcy paraliżuje” „Zdiagnozowano u mnie złożony zespół stresu pourazowego, w tym dysocjację, ataki paniki, lęki nocne, agorafobię, kontrolę impulsów, przewlekły ból w moim ciele, wśród innych objawów.”

Luty 2021-Wood wymienia Mansona jako swojego oprawcę

W Lutym 1, 2021, Wood wziął na Instagram, aby podzielić się oświadczeniem. „Imię mojego oprawcy to Brian Warner, znany również na świecie jako Marilyn Manson” – napisała. „Zaczął mnie pielęgnować, gdy byłem nastolatkiem i przez lata okrutnie mnie maltretował. Wyprali mi mózg i zmanipulowali mnie do uległości. Mam dość życia w strachu przed odwetem, oszczerstwami czy szantażem.”

Kontynuowała: „Jestem tu, aby zdemaskować tego niebezpiecznego człowieka i zawołać wiele branż, które mu umożliwiły, zanim zrujnuje kolejne życia. Stoję przy wielu ofiarach, które nie będą już milczeć.”

Po jej poście cztery inne kobiety zgłosiły podobnie przerażające zarzuty przeciwko Mansonowi. ich relacje podzieliły Vanity Fair

Luty 2021-Manson nazywa twierdzenia Wooda „strasznymi zniekształceniami rzeczywistości”

Muzyk udał się na Instagram, aby zaprzeczyć zarzutom nadużycia. „Oczywiście, moja sztuka i moje życie od dawna są magnesami do kontrowersji, ale te ostatnie twierdzenia o mnie są strasznymi zniekształceniami rzeczywistości” – napisał. „Moje intymne relacje zawsze były całkowicie zgodne z podobnie myślącymi partnerami. Bez względu na to – jak – i dlaczego-inni decydują się teraz na fałszywe przedstawianie przeszłości, taka jest prawda.”

Luty 2021-Manson odszedł z wytwórni Loma Vista Recordings, CAA i długoletniego menedżera Tony ’ ego Ciulla

„W świetle dzisiejszych niepokojących zarzutów Evana Rachel Wood i innych kobiet nazywających Marilyna Mansona oprawcą, Loma Vista przestanie promować swój obecny album, ze skutkiem natychmiastowym. W związku z tym zdecydowaliśmy się również nie pracować z Marilyn Mansonem nad żadnymi przyszłymi projektami-podała w oświadczeniu wytwórnia płytowa.

Manson został również zmontowany z odcinka serialu Starz Amerykańscy Bogowie, na którym miał powtarzającą się rolę, natomiast serwis AMC potwierdził, że nie będzie emitować odcinka nadchodzącego odcinka jego Creepshow Serial, w którym pojawia się Manson.

Ciulla nie odpowiedziała na Billboard’s request for comment.

Luty 2021-Pheobe Bridgers wspiera ofiary

Piosenkarka wydała ostrzeżenie na Twitterze, zanim zagłębiła się w swoje doświadczenia w jego domu, gdy była nastolatką. „Poszedłem do domu Marilyn Manson, kiedy byłem nastolatkiem z przyjaciółmi . Byłem wielkim fanem ” – napisała na Twitterze. „Odnosił się do pokoju w swoim domu jako „pokój R * pe”, myślałem, że to tylko jego straszne poczucie humoru chłopca z Bractwa. Przestałem być fanem. Popieram wszystkich, którzy się zgłosili.”

Zarzuciła również, że” wytwórnia wiedziała, kierownictwo wiedziało, zespół wiedział ” w wtórnym tweecie, chociaż nie podała nazw ani dokładnie tego, o czym byli świadomi. „Dystansowanie się teraz, udawanie, że są zszokowani i przerażeni, jest żałosne” – napisała.

Luty 2021-akcje Wood więcej wstrząsających szczegółów

Aktorka napisała na Instagramie, że w zeszłym roku musiała złożyć raport policyjny po tym, jak dowiedziała się o groźbie wydania nieletnich zdjęć.

„W Grudniu 19, musiałem złożyć raport policyjny po tym, jak zostałem ostrzeżony o zagrożeniach ze strony @ leslee_lane i @ lindsayusichofficial (żona Briana) za spiskowanie w celu opublikowania moich zdjęć, gdy byłem nieletni, po tym, jak otrzymałem duże ilości narkotyków i alkoholu, po tym, jak Brian wystąpił w Halloween w Las Vegas, aby „zrujnować moją karierę” i „zamknąć mnie”, ” napisał the Westworld star.

Zawierała kopię raportu policyjnego, z zaciemnionymi danymi kontaktowymi i osobistymi.

Wskrzesiła też post, która podała więcej szczegółów na temat tego, czego doświadczyła z Mansonem. „Zostałem nazwany Żydem w obraźliwy sposób” – napisał Wood. „Rysował swastyki nad moim stolikiem nocnym, kiedy był na mnie zły. Słyszałem słowo na ” n ” w kółko.”

Kontynuowała: „wszyscy wokół niego mieli się śmiać i przyłączyć. A jeśli go nie zawołaliście albo (nie daj Boże), to zostaliście wyróżnieni i jeszcze bardziej znieważeni. Nigdy w życiu tak się nie bałam.”

Luty 2021-Ellie Rowsell z Wolf Alice dzieli się swoim doświadczeniem

„Solidarność z Evanem Rachel Wood i tymi, którzy wołają Marilyn Manson”, Rowsell napisał na Twitterze. „To smutne, że ludzie go bronią, tylko dlatego, że wystawił swoją deprawację na widoku, nie daje mu wolnej szansy na znęcanie się nad kobietami?!”

„Poznałem Marilyn za kulisami Festiwalu kilka lat temu” – kontynuowała. „Po tym, jak jego komplementy wobec mojego zespołu stawały się coraz bardziej hiperboliczne, zacząłem podejrzewać jego zachowanie. Byłem zszokowany, gdy spojrzałem w dół i zobaczyłem, jak filmuje moją spódnicę z gopro.”

„Nie było żadnych reperkusji dla jego zachowania”, napisała, dodając, że członek jego personelu turystycznego powiedział: „” robi takie rzeczy cały czas.’”

Luty 2021-Esme Bianco przedstawia się

Na Gra o Tron aktorka opisała swój związek z Mansonem, którego nazwała „potworem, który prawie mnie zniszczył i prawie zniszczył tak wiele kobiet” w opowiadaniu w Nowy Jork magazyn na Luty 10. W utworze zarzuciła, że podczas ich wieloletniego związku Manson napadał na nią bez zgody w sesji do teledysku i podczas seksu, sztywno ustalał zasady jej życia i raz gonił ją siekierą.

Dwa lata po tym, jak zaczęli się spotykać, Bianco wprowadził się do niego w 2011 roku. W tym czasie mówi, że kontrolował jej harmonogram, co mogła nosić, i raz przeciął ją nożem, a później wysłał obraz obrażeń swojemu ówczesnemu asystentowi i koledze z zespołu. „W zasadzie czułem się jak więzień”, powiedział Bianco Nowy Jork. „Przyszedłem i poszedłem na jego przyjemność. Z kim rozmawiałem był całkowicie kontrolowany przez niego. Zadzwoniłam do mojej rodziny ukrywającej się w szafie-mówi.

Aktorka powiedziała, że uciekła z mieszkania Mansona w czerwcu 2011 roku, a później zerwała z nim. Prawnik Mansona nie odpowiedział na roszczenia Bianco, gdy reached by Nowy Jork.

Kwiecień 2021-Bianco pozywa Mansona i jego byłego menedżera

Aktorka oskarżyła the shock rocker o seksualną napaść na nią przy różnych okazjach, począwszy od 2009 roku, w pozwie złożonym 30 kwietnia. Bianco zarzuca w swoim zgłoszeniu, że Manson „zgwałcił” ją „w maju 2011 roku,” w tym w czasach, gdy była ” nieprzytomna lub w inny sposób nie mogła wyrazić zgody.”The suit twierdzi również, że Manson i jego były menedżer Tony Ciulla naruszyli ustawę o ochronie ofiar handlu ludźmi, gdy rocker „zatrudnił oszustwo”, aby przekonać ją do przeprowadzki do USA w celu nakręcenia filmu i filmu, do którego nie doszło.

Maj 2021-Manson nazywa zarzuty Bianco „pozornie fałszywymi”

1 maja w Associated Press poinformował, że Manson zaprzeczył roszczeniom Bianco z oświadczeniem adwokata Howarda E. Kinga: „te roszczenia są udowodnione nieprawdziwe. Żeby było jasne, ten pozew został złożony dopiero po tym, jak mój klient odmówił wstrząśnięcia panną Bianco i jej prawnikiem i poddania się ich skandalicznym żądaniom finansowym opartym na zachowaniu, które po prostu nigdy nie miało miejsca. Będziemy energicznie kwestionować te zarzuty w sądzie i jesteśmy przekonani, że zwyciężymy.”

Maj 2021-Ex Ashley Morgan Smithline szczegóły domniemanego nadużycia

W Ludzie cover story, Smithline szczegółowo opowiedziała o rzekomym nadużyciu, którego doznała w związku z the rocker. „Przeżyłam potwora” – powiedziała magazynowi. Smithline twierdził, że Manson bił ją, pociął, napastował seksualnie i nie tylko. Jego rzecznik zaprzeczył zarzutom skierowanym do magazynu.

Maj 2021-były osobisty asystent podobno składa skargę

Ashley Walters, który był osobistym asystentem shock rockera, podobno złożył skargę na niego 12 maja do Sądu Najwyższego Hrabstwa Los Angeles. Jej zarzuty obejmowały napaść na tle seksualnym, molestowanie seksualne, pobicie seksualne i zadawanie cierpienia emocjonalnego.

Maj 2021-kolejny były pozywa za gwałt

Inny były Manson złożył pozew przeciwko the rocker 28 maja, twierdząc, że zgwałcił ją i poddał ” poniżającym aktom wykorzystywania seksualnego, manipulacji i przemocy psychicznej. Członek jego zespołu zdecydowanie zaprzecza oskarżeniom w pozwie Doe.

Czerwiec 2021-Smithline pozywa za gwałt i handel ludźmi

Smithline staje się czwartą kobietą, która wniosła pozew przeciwko shock rocker. W dokumentach sądowych oskarża Mansona o napaść seksualną, pobicie seksualne, handel ludźmi, bezprawne uwięzienie i inne. Ona i jej prawnik pojawili się na Widok następnego dnia, aby omówić Garnitur. „Bardzo wcześnie, dał do zrozumienia, że moje życie jest zdecydowanie w niebezpieczeństwie i że może mnie zabić w każdej chwili,” powiedziała panelu. „Cały czas bałam się, że on zakończy moje życie.”

Lipiec 2021 – Manson wnosi o oddalenie pozwu Bianco

W dokumentach sądowych uzyskanych przez Billboard, adwokat muzyka, powołując się na przedawnienie, argumentował oddalenie Gra o Tron pozew aktorki. Zgłoszenie nazywa również jej zarzuty „nieprawdziwymi, bezsensownymi”, twierdząc, że są ” skoordynowanym atakiem wielu powodów.”

Wrzesień 2021-sędzia oddalił pozew oskarżyciela o gwałt

Sędzia stanu Kalifornia oddalił pozew wniesiony przez Jane Doe, która oskarżyła the shock rocker o gwałt ., ponieważ minął dwuletni okres przedawnienia i zauważyła, że jej zarzuty dotyczące stłumionych wspomnień były „niewystarczające”, aby powołać się na zasadę” opóźnionego odkrycia”. Doe otrzymała 20-dniowy termin na poprawienie i ponowne rozpatrzenie skargi, co zrobiła.

Listopad 2021-napad na dom Mansona

Policja przeszukała Dom rockera po uzyskaniu nakazu. Biuro Szeryfa Hrabstwa L. A. nie podało dalszych szczegółów.

Styczeń 2022-nowe szczegóły domniemanego nadużycia od Evana Rachel Wood

W filmie dokumentalnym Phoenix Rising-Part One: Don ’ t Fall, która miała premierę w Sundance, aktorka opowiada o rzekomym nadużyciu, twierdząc, że Manson odurzył ją, a następnie zgwałcił, podczas gdy kręcili teledysk do jego piosenki ” okulary W Kształcie Serca.”

Manson nadal zaprzecza jej oskarżeniom o nadużycia. Jego adwokat, Howard King powiedział Billboard w oświadczeniu: „ze wszystkich fałszywych twierdzeń, które Evan Rachel Wood wypowiedziała na temat Briana Warnera, jej pomysłowa opowieść o kręceniu teledysku” okulary W Kształcie Serca ” sprzed 15 lat jest najbardziej bezczelna i najłatwiejsza do obalenia, ponieważ było wielu świadków. Evan był nie tylko w pełni spójny i zaangażowany podczas trzydniowej sesji zdjęciowej, ale także mocno zaangażowany w tygodniowe planowanie przedprodukcyjne i dni postprodukcyjnej edycji końcowego cięcia. Symulowana scena seksu zajęła kilka godzin, aby nakręcić wiele ujęć przy użyciu różnych kątów i kilku długich przerw między ustawieniami kamery. Brian nie uprawiał seksu z Evanem na planie, a ona wie, że to prawda.”

Marzec 2022-Manson pozywa Evana Rachel Wood

2 marca shock rocker złożył pozew o zniesławienie przeciwko swojej byłej narzeczonej, nazywając jej zarzuty wykorzystywania seksualnego wobec niego ” złośliwym kłamstwem.”Twierdzi, że jej” zorganizowany atak ” jest powodem, dla którego został oskarżony przez wiele kobiet o niewłaściwe zachowanie seksualne, ponieważ aktorka po raz pierwszy nazwała go swoim rzekomym sprawcą w lutym 2021 post na Instagramie.

„Ta szczegółowa skarga została złożona, aby powstrzymać kampanię złośliwych i nieuzasadnionych ataków na Briana Warnera”, powiedział jego adwokat Howard King Billboard w oświadczeniu, dodając, że dowody winy Wooda są ” niepodważalne.”

Maj 2022-pozew o nadużycie byłego asystenta oddalony

25 maja sędzia Sądu Najwyższego w Los Angeles oddalił pozew przeciwko Mansonowi złożony przez jego byłą osobistą asystentkę Ashley Walters. Dokumenty, otrzymane przez Billboard, powołując się na przedawnienie jako przyczynę zwolnienia, ponieważ incydenty miały miejsce w 2010 i 2011 roku.

Sędzia oddalił sprawę z uprzedzeniem, zakazując Waltersowi ponownego stawiania zarzutów. Walters pierwotnie złożyła pozew przeciwko Mansonowi w maju 2021, zarzucając między innymi napaść na tle seksualnym, pobicie seksualne, molestowanie seksualne i celowe zadawanie stresu emocjonalnego. Nazwała także wytwórnię Warner, Marilyn Manson Records Inc., jako współwinny.

Źródło

Bądź na bieżąco i obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News
Exit mobile version