Reklama
Strona głowna Gwiazdy Osobisty dramat Ewy Chodakowskiej! Nie mogła powstrzymać łez!

Osobisty dramat Ewy Chodakowskiej! Nie mogła powstrzymać łez!

od Marcin Karwoski
Reklama
Ewa Chodakowska ostatnio była gościem w programie Magdy Mołek “W roli głównej”. Gwiazda podczas emisji programu opowiedziała o najgorszych momentach w jej życiu.

Ewa Chodakowska całkiem niedawno obchodziła swoje 38 urodziny. Teraz ukazał się wywiad który został przeprowadzony podczas emisji programu “W roli głównej”. Trenerka bardzo mocno otworzyła się przed Magdą Mołek i opowiedziała o najgorszym momencie w swoim życiu. Gwiazda również zdradziła jak planuje powiększyć swoją rodzinę.

Magda na początku wywiadu była bardzo zaskoczona optymizmem Ewy Chodakowskiej. Przez co prezenterka postanowiła zapytać o jej najgorszy dzień. Trenerka swoją odpowiedź zaczęła tymi słowami.

Najgorszy dzień w życiu to ten, kiedy dostałam telefon od mojej siostry…

Chodakowska podczas odpowiadania na pytanie nie potrafiła powstrzymać swoich łez. Jak się okazało jej najgorszy dzień był związany z choroba bliskiej osoby.

Najbliższej mi osoby… mojej siostrzenicy, którą kocham nad życie … (…) To jest dziwne, bo to jest temat przeze mnie  (…)
przetrawiony, ale wciąż tak namacalny i tak świeży… Dostałam telefon, kiedy byłam na tygodniu metamorfozy na Peloponez (…), że moja siostrzenica jest wieziona (…) do szpitala i że to jest sytuacja bardzo nagła i pilna. Dwie operacje głowy, brak kontaktu po operacji z Vanessą. (…) Nie liczyło się nic innego. Ja się wyłączyłam kompletnie ze swoich działań. Byłam w szpitalu przez miesiąc, dzień w dzień.

W dalszej części rozmowy Magda postanowiła wkroczyć na temat dzieci. Okazuje się, że trenerka czuje się już wraz z swoim partnerem gotowa.

A Ty sobie wyobrażasz, że tak ćwiczysz na tej macie i tam [obok] są dzieci? – zapytała prezenterka.

Moje dzieci? Jeszcze nie. Ale przyjdzie na to czas. Oboje jesteśmy na to przygotowani, ale myślę, że jeszcze dwa lata. – odpowiedziała.

Instagram-chodakowskaewa

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz