Reklama
Strona głowna Gwiazdy Otylia Jędrzejczak myślała nad samobójstwem!

Otylia Jędrzejczak myślała nad samobójstwem!

od Marcin Karwoski
Reklama
Otylia Jędrzejczak 14 lat temu straciła swojego brata w wypadku samochodowym. Celebrytka dopiero teraz postanowiła się rozliczyć z tą trudną przeszłością.

W 2005 roku Otyli spodobała wypadek, w którym zginął jej 19 letni brat. Gwiazda wówczas została skazana na dziewięć miesięcy pozbawienia wolności oraz dostała prace społeczne. Pływaczka w tamtym momencie została przez wielu internatów uważana jako morderczynie.

Otylia Jędrzejczak tym razem postanowiła rozliczyć się z tego w inny sposób. Gwiazda do tych trudnych wspomnień wróciła w swojej autobiografi. Co prawda książka zostatnie dopiero wydana na koniec Listopada, lecz Fakt ukazał już jej krótki fragment.

Dosłownie chwilę przed wypadkiem uniósł powieki, spojrzał na mnie i powiedział: “Pamiętaj, siostra, że bez względu na wszystko, zawsze będę cię kochał”. To było ostatnie zdanie, jakie wypowiedział do mnie, i ostatnie, jakie wypowiedział w swoim życiu – pisze w autobiografii. Nie mogłam uwierzyć w nienawiść, która lała się na mnie szerokim strumieniem. Obcy ludzie pisali anonimowo w komentarzach pod artykułami, że życzą mi śmierci, nazywali morderczynią. Przez głowę pierwszy raz w życiu przeszła mi myśl, żeby ze sobą skończyć. To był jedyny moment, w którym nie umiałam dźwignąć tego kamienia na plecach. Miałam już plan, jak to zrobić.

 

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz