Reklama
Strona głowna Gwiazdy Otylia Jędrzejczak pokazała pokój swojej córki!

Otylia Jędrzejczak pokazała pokój swojej córki!

od Marcin Karwoski
Reklama
Otylia Jędrzejczak został matka po raz pierwszy ponad dwa lata temu. Celebrytka tym razem na swoim instagramie pokazała nam co znaczy dla niej słowo “Bałagan”.

Otylia na swoim instagramie opublikowała fotografie na której pokazała pokoik swojej córki. Celebrytka w opisie wyznała jakie znaczenia ma dla niej słowo “bałagan”, który zaprezentowała na dodanym zdjęciu.

„Bałagan”. Oglądając kiedyś zdjęcia pokoi dziecięcych, tak jakby przeszło przez nie tornado zastanawiałam się jak długo dzieci muszą się bawić by taki „porządek” spowodować, czy to nie jest tak planowane wiecie pod zdjęcie, ale gdy dziś po 5 max 10 minutach weszłam do pokoju Marcelinki gdy odwiedziła nas moja przyjaciółka z córkami ( nie widziałyśmy się dwa lata). Podkreślę, że to było pierwsze spotkanie dziewczynek, to po załączonym obrazku można stwierdzić , że się dogadywały.Pierwsza moja reakcja to uśmiech a potem -kto to będzie sprzątał? Na szczęście dziewczynki super się spisały i w pokoju spokojnie można było później przejść. Byłam dziś z nich mega dumna jak potrafiły się bawić!!! A jak u Was ze sprzątaniem? #kazdamamamniezrozumie #zabawadzieci #cudownechwile – czytamy w opisie.

View this post on Instagram

„Bałagan” 😊 Oglądając kiedyś zdjęcia pokoi dziecięcych, tak jakby przeszło przez nie tornado zastanawiałam się jak długo dzieci muszą się bawić by taki „porządek” spowodować, czy to nie jest tak planowane wiecie pod zdjęcie 😊, ale gdy dziś po 5 max 10 minutach weszłam do pokoju Marcelinki gdy odwiedziła nas moja przyjaciółka z córkami ( nie widziałyśmy się dwa lata). Podkreślę, że to było pierwsze spotkanie dziewczynek, to po załączonym obrazku można stwierdzić , że się dogadywały 😊👍.Pierwsza moja reakcja to uśmiech a potem -kto to będzie sprzątał?🙈 Na szczęście dziewczynki super się spisały i w pokoju spokojnie można było później przejść 😊 Byłam dziś z nich mega dumna jak potrafiły się bawić!!! A jak u Was ze sprzątaniem? #kazdamamamniezrozumie #zabawadzieci #cudownechwile

A post shared by Otylia Jędrzejczak (@otyliaswim) on

Internauci w komentarzach nie ukrywali zaskoczenia.

Oby jak najdłużej taki nieład artystyczny !:) w dobie elektroniki 😉

Tzn ze była dobra zabawa

Taki bałagan to nie bałagan😂 u moich dzieci mogłabym to zaliczyć do porządku

 

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz