Reklama
Strona głowna Gwiazdy Otylia Jędrzejczak ukazała się na okładce!

Otylia Jędrzejczak ukazała się na okładce!

od Marcin Karwoski
Reklama
Otylia Jędrzejczak pierwszy raz pokazała się z dwójka swoich dzieci. Celebrytka ukazała się na okładce najnowszego wydania magazynu Viva!.

Otylia Jędrzejczak raczej rzadko na swoich profilach pokazuje swoje dzieci. Tym razem pokazała się z dwójka na okładce najnowszego wydania Viva. Celebrytka zdaniem wielu wygląda obłędnie. Pływaczka na opublikowanej fotografii pozuje z 2- miesięcznym Grzesiem, którego trzyma na ramionach, oraz Marceliną która stoi obok.

Gwiazdą nowego wydania magazynu VIVA! jest Otylia Jędrzejczak, która po raz pierwszy pozuje z dziećmi i tylko nam zdradza tajniki macierzyństwa! A co jeszcze w numerze? Intymne wyznania Sashy Knezevica i poruszająca rozmowa z Małgorzatą Ostrowską Nowy numer już w sprzedaży w czwartek, a po więcej szczegółów zapraszamy na Viva.pl Rozmawiała
KRYSTYNA PYTLAKOWSKA – zdradziła Viva w opisie fotografii z okładka.

View this post on Instagram

„Z Marcelinką było spokojnie. Spała, bawiła się, trochę zjadła i znowu spała. Z Grzesiem odczuwam ciągły brak snu. Ale nie narzekam, bo to inny rodzaj zmęczenia. To takie zmęczenie, które także daje radość", mówi Otylia Jędrzejczak ⭐ nowy numer magazynu VIVA! już w sprzedaży, a po więcej szczegółów zapraszamy na Viva.pl ❣️ Rozmawiała KRYSTYNA PYTLAKOWSKA 📸 Olga Majrowska Stylizacja Michał Koszek/Van Dorsen Artists Makijaż Julita Jaskółka Fryzury Adam Szaro Scenografia: Anna Tyślerowicz, Michał Ruff Produkcja Karolina Zaranek #vivamagazyn #vivapl #sesjazdjeciowa #sesjakobieca #ona #photosession #photoshoot #otyliajedrzejczak #wywiad #interview #nowynumer #olimpic #mommy #mama #cutebaby #zostalammama #instamummy #instamama #syn #córka #motherhood #motherlife #motherland

A post shared by Viva.pl (@viva_magazyn) on

Internauci w komentarzach pod opublikowaną okładka nie ukrywali zaskoczenia.

Urocze dzieciaczki i szczęśliwa mama. Czas tak szybko leci, że Otylia ciągle wydaje się być tylko w czepku i na basenie, a tu taka piękna mama.

Urocze maleństwa, a Pani Otylia wygląda obłędnie. Macierzyństwo jej służy

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz