Reklama
Strona głowna Gwiazdy Otylia Jędrzejczak zdradziła imię swojego synka!

Otylia Jędrzejczak zdradziła imię swojego synka!

od Marcin Karwoski
Reklama
Otylia Jędrzejczak urodziła swoje drugie dziecko. Celebrytka na swoim instagramie postanowiła zdradzić trochę więcej szczegółów.

Otylia na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Gwiazda na opublikowanej fotografii przedstawiła swoją córkę która prowadzi wózek z bratem. Gwiazda w opisie zdradziła kilka szczegółów oraz imię swojego synka.

Zastanawiałam się jak Marcelinka zareaguje na brata. Przyznam nawet, że trochę się obawiałam. Słyszałam o rożnej formie zazdrości, gdy pojawia się rodzeństwo. Przygotowaliśmy się do przyjścia Grzesia na świat. Marcelinka była ciekawa i dużo mówiła, więc moje obawy powoli znikały i gdy wróciłam do domu ze szpitala, byłam dumna z jej zachowania i jestem dumna każdego dnia – czytamy w opisie.

View this post on Instagram

Zastanawiałam się jak Marcelinka zareaguje na brata. Przyznam nawet, że trochę się obawiałam. Słyszałam o rożnej formie zazdrości gdy pojawia się rodzeństwo. Przygotowaliśmy się do przyjścia Grzesia na świat. Marcelinka była ciekawa i dużo mówiła, wiec moje obawy powoli znikały i gdy wróciłam do domu ze szpitala byłam dumna z jej zachowania i jestem dumna każdego dnia. Sporo osób polecało by młodsze rodzeństwo przyniosło prezent dla starszego i tak tez się stało 😊. Każdego dnia cudownie mnie zaskakuje tym jak jest zaangażowana jak na 2,5-latka. Nie wiem jak było u Was, ale obserwacja tej rosnącej miłości wywołuje radość!! #rodzeństwo #milosc #dumnamama @cybex_global @pawel_square

A post shared by Otylia Jędrzejczak (@otyliaswim) on

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz