Reklama
Strona głowna Gwiazdy Otylia Jędrzejczak ze szczerym wyznaniem!

Otylia Jędrzejczak ze szczerym wyznaniem!

od Marcin Karwoski
Reklama
Otylia Jędrzejczak jest kobietą, która już bardzo dużo przeszła w swoim życiu. Gwiazda mimo wielu sportowych sukcesów przeszła bardzo dużo w swoim życiu prywatnym. Tym razem pływaczka trochę o tym wszystkim  opowiedziała.

O Otylii przestało być głośno w mediach, gdy ta postanowiła oddać się macierzyństwu. Sportsmenka powróciła jednak w wielkim stylu, gwiazda bowiem przestawiła swoją autobiografię pod tytułem “Moja historia”, która jest nasycona jej bardzo ważnymi przeżyciami.

Otylia w swojej autobiografii wspomniała o poronieniu. Okazuje się, że wówczas nawet nie uzyskała wsparcia od swojego ówczesnego partnera, który nawet nie odwiedził jej w szpitalu.

Tak, wprawdzie powiedziałam mu, że nie musi mnie odwiedzać, ale ja na jego miejscu i tak bez wahania spakowałabym się i przyjechała – wyznała Otylia.

Pływaczka w dalszej części wyznała jak bardzo odbiło się to na jej psychice.

Przeżycie poronienia ma ogromny wpływ na psychikę i może skończyć się depresją. Powrót do normalnego życia albo decyzja o kolejnej ciąży bywają naprawdę trudne. Boisz się i zastanawiasz, jak będzie tym razem

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz