„P-Valley” wprowadza zupełnie nowy Pynk w zwiastunie sezonu 2

Dawno nie słyszeliśmy „w dolinie, gdzie dziewczyny się rozbierają” przez nasze telewizory. Ale na szczęście „P-Valley” powraca w drugim sezonie w przyszłym miesiącu.

Hit serii Starz zadebiutował w lipcu 2020 roku i od razu przyciągnął fanów wujka Clifforda (Nicco Annan) i niesławnego Pynka, małego klubu ze striptizem, który mógł. Głęboko w delcie Mississippi, dramat Katori Hall eksploruje fikcyjny świat Chucalissa, MS, opowiadając najtwardsze historie o kulturze klubu ze striptizem i pracownikach seksualnych. Zwiastun drugiego sezonu „P-Valley” pojawił się 11 maja i zachęcił widzów do trzymania rąk na kierownicy, ponieważ czeka nas dzika jazda. – Oh, wszyscy myśleli, że Pynk wykonała swój ostatni taniec – Big L (Morocco Omari) dokucza mikrofonowi w klipie. „Ale to zupełnie nowy dzień. Zupełnie nowy Pynk!”

Między niespodziewanym Sojuszem Miss Mississippi (Shannon Thornton) z Lil Murdą (J. Alphonse Nicholson), nadrabianiem zaległości przez jesienną noc (Elarica Johnson) i wszystkim innym, co dzieje się w Pynk, „P-Valley” pozostawiło nas z wieloma szokującymi cliffhangerami w finale pierwszego sezonu. Ale po prawie dwóch długie lata, seria powraca z kolejnym kryzysem waha się wokół losów klubu ze striptizem. Zanim pojawi się drugi sezon, przeczytaj wszystko, co wiemy o nim do tej pory — w tym powracającą obsadę, fabułę, datę premiery i zwiastuny.

Źródło

Bądź na bieżąco i obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News
Exit mobile version