Reklama
Strona głowna Hot Panna Paschalska w końcu zakochana!

Panna Paschalska w końcu zakochana!

od Karolina Melon
Reklama
Kaja Paschalska w końcu zakochana! Gwiazda z kultowego serialu “Klan” wreszcie odważyła się pokazać swojego wybranka. Czy na wieki? Czas zweryfikuje.

Nie ma co się bronić i zapierać. Na ślepo uciekać, jak serca człowiek nie oszuka. Potwierdzone informacje! Znana aktorka, Kaja Paschalska i gwiazda rapu VNM są parą!  W ostatnim czasie artystka dodała jednoznaczne zdjęcie na swoim oficjalnym profilu Instagramowym. Dziewczyna pogratulowała ukochanemu w opisie sukcesu zawodowego. Słowa aktorki chwyciły za serca jej obserwatorów:

Podobno przeciwieństwa się przyciągają 🤔 ale nawet najlepszy związkowy balans nie przebije dzielenia z kimś swojej pasji. Nie wiem czy też tak macie – dla mnie to jest ten #secretingredient który podkręca cały smak 😋 dzisiaj premiera klipu @fau_enem w którym miałam przyjemność wystąpić 💃🏻 (link w bio) „Tomek” zapowiada nową, konceptualną płytę „CtDN”. Mogłabym się teraz rozpisać jak ZAJEBISTY jest to projekt ale nawiązując do początku tego posta, powiem tylko – GRATULUJĘ Kochanie!!! Jesteś moją inspiracją ❤️ PS tak, będzie feat 😈 pozdrawiam wszystkich czikuhejterów 💁‍♀️

Kaja Paschalska bez wątpienia należy do grona gwiazd, które stronią od informowania mediów o swoim życiu prywatnym. Tym bardziej aktorka po ujawnieniu swojego ukochanego, wzbudziła zachwyt i niedowierzanie wśród internautów.

Instagram- kajapaschalska

 

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz