Reklama
Strona głowna Hot Para przyłapana, jednak są razem! Julia Wieniawa i Baron na randce!

Para przyłapana, jednak są razem! Julia Wieniawa i Baron na randce!

od Natalia Szymkiewicz
Reklama
Jakiś czas temu pisaliśmy o egzotycznych wakacjach Julii Wieniawy. Dziewczyna chętnie dzieliła się z fanami swoimi zdjęciami z wakacji. Jednak jedną rzecz chciała ukryć, a mianowicie swoją wyprawę z tajemniczym łamaczem serc.

Okazuje się, że Julia nie poleciała na Wyspy Zielonego Przylądka sama, a w towarzystwie Barona, gitarzysty zespołu Afromental. Para wrzuciła zdjęcie z tego samego miejsca, jednakże żadne ze zdjęć nie wskazywało na to by to była wspólna wyprawa. Z powodzeniem to ukryli, ale nie na długo. Otóż zaraz po powrocie zakochani wybrali się na randkę. Julia zabrała Barona do kina, w którym oczywiście pojawili się nieoczekiwani goście – paparazzi.

Paparazzi nie mogli pozwolić na to by nie “uwiecznić” tego momentu gdy para czule się do ciebie przytulała i całowała. Zdjęcia w szybkim tempie trafiły do tabloidów.

Fot. Fakt.pl

Z informacji podanych przez Fakt Julia Wieniawa i Baron spotykają się już od kilku tygodni.

Poznali się przez wspólnych znajomych. Są sobą zauroczeni, ale na razie postanowili nie składać wielkich deklaracji, wciąż się bowiem nawzajem poznają. Ale Julka uwielbia pozytywną energię Barona i kocha spędzać z nim czas. Mają wiele wspólnych pasji i dużo tematów do rozmów.

Po rozstaniu z Antkiem Królikowskim, Julia długo nie rozpaczała. Rzuciła się w wir pracy i jak widać znalazła pocieszenie w ramionach innego.

 

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz