Reklama
Strona głowna Gwiazdy Patrycja Sołtysik po raz pierwszy mówi o chorobie męża

Patrycja Sołtysik po raz pierwszy mówi o chorobie męża

od Karolina Melon
Reklama
Patrycja Sołtysik po raz pierwszy z mężem opowiedziała o jego chorobie. Ich związek był pod wielkim znakiem zapytania. Kiedy się poznali ona miała 24 lat on prawie 50 z kiepską opinią oraz z dwoma małżeństwami na koncie. Dodatkowo przyplątała się jeszcze choroba alkoholowa. Andrzej dopiero teraz zdecydował się opowiedzieć jak wyglądała walka o jego zdrowie i życie.

“Andrzej miał prowadzić w weekend “Dzień Dobry TVN”. Błagałam go, żeby nigdzie nie wychodził. Nie posłuchał, poszedł “tylko” na kolację. Okłamał mnie potem przez telefon, mówiąc, ze już wraca do domu. Tak naprawdę wrócił, ale wyłącznie po to, żeby się przebrać i pójść dalej w miasto. No i się upił totalnie… Około 6 rano miał być już w drodze do studia. Tymczasem zadzwonili do mnie z redakcji w nerwach, co się dzieje, bo Andrzeja nie ma – mówiła Patrycja Sołtysik.

Dziennikarz podjął walkę o swój związek.

“Wiedziałem, że jestem skończony, że straciłem wszystko. Nie rozumiałem, jak mogło do tego dojść. Długo nie miałem odwagi spojrzeć w oczy moim szefom i kolegom z pracy – mówił Andrzej Sołtysik.

Praca z wychodzeniem z choroby trwa przez całe życie obecnie małżonkowie starają się aby w domu nie było pokus.

“Usunęliśmy z domu wszystkie małe szklaneczki, kieliszeczki, nie ma alkoholu – przyznała Patrycja.

Materiały prasowe

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz