Reklama
Strona głowna Gwiazdy Patrycja Sołtysik pokazała pokój swojego synka!

Patrycja Sołtysik pokazała pokój swojego synka!

od Marcin Karwoski
Reklama
Patrycja Sołtysik na swoim instagramie pochwaliła się zdjęciem na którym możemy zobaczyć pokój jej syna. Gwiazda w opisie również zdradziła czym Stanisław się najchętniej bawi.

Patrycja Sołtysik jest już od czterech lat w szczęśliwym związku z Andrzeje Sołtysiak. Owocem ich udanego związku jest syn Stanisław. Celebrytka na swoim instagramie regularnie publikuje jego zdjęcia. Tym razem pokazała jego pokój.

Patrycja na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Celebrytka na opublikowanej fotografii pozuje z swoim synkiem. Dodane zdjęcie zostało wykonana w Stasia pokoju. Gwiazda w opisie pochwaliła czym jej synek lubi się najbardziej bawić.

Takiej „domowej” niedzieli potrzebowaliśmy długi leniwy poranek, a później wspólne zabawy Staszek uwielbia zabawki edukacyjne ( mama Staszka też ) i ostatnio naszym hitem jest układanka pomagająca w nauce liczenia od @janodpolska . Ale myślę mamusie, że tej firmy nie trzeba Wam przedstawiać – czytamy w opisie opublikowanej fotografii.

View this post on Instagram

Takiej „domowej” niedzieli potrzebowaliśmy ❤️🏠 długi leniwy poranek, a później wspólne zabawy ❤️ Staszek uwielbia zabawki edukacyjne ( mama Staszka też 😉) i ostatnio naszym hitem jest układanka pomagająca w nauce liczenia od @janodpolska . Ale myślę mamusie, że tej firmy nie trzeba Wam przedstawiać 😉 ———————————————————— #niedziela #domowo #leniwaniedziela #pokojdziecka #pokojdzieciecy #skandynawskistyl #zabawki #naszczas #razemnajlepiej #macierzyństwo #dzieciństwo #zabawa #edukacja #janodnagwiazdke #instamama #instamatki #polishgirl #polishmum #mamaisyn #mamastasia #instadziecko #mojewszystko #jestembojestes #kocham

A post shared by Patrycja Sołtysik (@pati_soltysik) on

Internauci w komentarzach nie ukrywali zaskoczenia.

Uwielbiamy Stasia warszawski pokoik
Ale u Was przyjemnie ! Klimatycznie i przytulnie – takie pokoje sprawiają, że dzieci chętnie się w nich bawią
Ślicznie tu Pani wygląda, super fryzurka

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz