Reklama
Strona głowna Gwiazdy Patrycja Wieja prowadzi treningi dla odważnych

Patrycja Wieja prowadzi treningi dla odważnych

od Karolina Melon
Reklama
Patrycja Wieja to finalistka pierwszej edycji programu “Projekt Lady”. Dzisiaj jest młodą wysportowaną kobietą, która wie czego chce. Pamiętamy ją jako zbuntowana wulgarna nastolatkę, ale to już przeszłość. Obecnie prowadzi treningi na trampolinach:

“Trening na trampolinach to przeze wszystkim spalanie kalorii. Oprócz tego poprawiamy koordynację oraz kształtujemy nasze pośladki – powiedziała wysportowana gwiazda.

Materiały prasowe

Patrycja kocha sport i jest z nim związana od dziecka:

Jestem bardzo energiczną i żywiołową osobą. Sport towarzyszył mi od dziecka, później szkoły sportowe. Następnie studia wychowania fizycznego… A skąd trampoliny? Któregoś dnia sama uczestniczyłam właśnie w tych zajęciach. Pomyślałam wtedy, to jest to, co chciałabym robić codziennie! Zrobiłam kurs instruktora, założyłam firmę Project Jump by Patrycja Wieja, trenuje w moim rodzinnym mieście. Temat obronionej pracy magisterskiej dotyczył ćwiczeń na trampolinach, nic nie dzieje się przypadkiem. Kocham swoją prace! – powiedziała Patrycja w rozmowie z Jastrząb Post.

Udział w programie “Projekt Lady” dobrze wpłynął na jej dalsze losy, dziewczyna się utemperowała i wie czego chce od życia. Taka szkoła życia nie pozwoliła jej zmarnować swojego talentu.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz