Reklama
Strona głowna Gwiazdy Patryk Grudowicz i Marcelina Zawadzka są razem?

Patryk Grudowicz i Marcelina Zawadzka są razem?

od Marcin Karwoski
Reklama
Patryk Grudowicz kilka dni temu pojawił się na gali Kobiecej i Męskiej Marki Roku. Wraz z modelem pojawiła się Marcelina Zawadzka. Internauci zdradzili, że nie odstępowali się oni na krok.

Patryk Grudowicz dość niedawno rozstał się po prawie rocznym związku z Katarzyną Szklarczyk. 19 pażdziernika model na swoim instagramie opublikował wpis z swoją była dziewczyna. Do dodanej fotografii załączył również opis w którym wszystko wyjaśnił.

Chciałbym nigdy tego nie napisać. Dziękuje Ci Kasiu za cały czas spędzony razem, nikt nie dał mi tyle radości, co Ty. Przeżyłem z Tobą najwspanialsze chwile w życiu. Życzę Ci dalszych sukcesów i szczęścia w życiu, pokazałaś mi, że chcieć to móc. Przyszedł czas, żeby każdy poszedł w swoją stronę. Jednocześnie przepraszam i dziękuję. – czytamy w opisie dodanej fotografii przez Patryka.

Myślicie, ze Marcelina Zawadzka i Patryk mogą być razem? Na jego instastory podczas gali ukazało się ich wspólne zdjęcie. Imię modelki zostało podkreślone symbolem serca.  Zapraszamy do dyskusji na ten temat w komentarzach pod opublikowanym wpisem.

 

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz