Reklama
Strona głowna Ogólne Patryk Klimala odejdzie z Jagielloni?

Patryk Klimala odejdzie z Jagielloni?

od Bartek Robaczkowski
Reklama
Jak donosi Piotr Wołosik z “Przeglądu Sportowego”, Patryk Klimala może wkrótce wyjechać za granicę. Napastnikiem zainteresowana jest Genoa, która uważnie obserwuje polski rynek. Cena za napastnika to 4 miliony euro. Polski zawodnik ma zapisaną taką klauzulę w swoim kontrakcie.

Patryk Klimala jest jedną z rewelacji trwającego sezonu PKO Ekstraklasy. 21-latek zagrał już w 16 meczach i zdobył przy tym 7 bramek. Przełożyło się to na zainteresowanie ze strony zachodnich klubów. Najbliżej wydaje się być jednak włoska Genoa, która od transferu Krzysztofa Piątka coraz baczniej obserwuje polski rynek. Warto również zauważyć, że sprawami kontraktowymi piłkarza zajmuje się agencja “Fabryka Futbolu”, która współpracuje także z Krzysztofem Piątkiem. “PS” donosi też, że Klimalą zainteresowana jest Kopenhaga, a także kluby z Bundesligi. 

Co interesujące, Klimala ma w swoim kontrakcie wpisaną klauzulę odstępnego, która wynosi 4 miliony euro. Jagiellonia próbowała zlikwidować ten zapis dając piłkarzowi podwyżkę oraz przedłużając umowę, ale piłkarz na to nie przystał. “PS” informuje również, że skauci belgijskich klubów obserwują także innego młodzieżowca Jagiellonii – Bartosza Bidę. Tutaj jednak będzie dużo trudniej o transfer.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz