Reklama
Strona głowna Gwiazdy Patryk Vega bierze się za kręcenie kolejnego filmu. Czy będzie z tego kolejny skandal?!

Patryk Vega bierze się za kręcenie kolejnego filmu. Czy będzie z tego kolejny skandal?!

od Damian Kowal
Reklama
Patryk Vega dopiero co kończyl film Polityka, a już bierze się za kręcenie kolejnego. Na świecznik weźmie kolejne środowisko, które ma wywołać niemały skandal. Tym razem ma być to środowisko piłkarskie.

W filmie mają być ukazane przekręty w świecie sportu, ustawki w meczach i korupcja. Jak podał SuperExpress główna rola jest już obsadzona:

Ekipa wejdzie na plan już 5 września. Według naszej wiedzy jedną z głównych ról zagra Zbigniew Zamachowski. Aktora zobaczymy także w innym filmie Vegi – Polityka, który na ekranach kin zagości 6 września.

Jak się okazuje Patryk Vega ma już w zanadrzu kolejne projekty na następne lata. W wywiadzie dla Plejady zdradził, że:

Podobno nie da się projektować swojego życia na dłużej niż dwa lata do przodu. Ja czynię to na pięć lat i mam kolejnych 16 filmów w zanadrzu. To są filmy w różnym stopniu zaawansowania, nad którymi trwają prace scenariuszowe. W przyszłym roku będę mieć trzy premiery.

Czekamy zatem na kolejne produkcje!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Patryk Vega (@patryk_vega_official)

Reklama
1 komentarz
0

Zobacz również

1 komentarz

Sceptyk 12 sierpnia 2019 - 20:30

Vega powinien zabrać się za środowisko artystów i celebrytów. Tylu świrów, degeneratów, narkomanów, sodomitów i zboczeńców nie ma żadne inne środowisko.No morze pismakami. “CZAENUCHY”i ich fiki-miki wymiekają.

Napisz

Zostaw komentarz