Reklama
Strona głowna Gwiazdy Patryk Vega boi się przytyć?!

Patryk Vega boi się przytyć?!

od Damian Kowal
Reklama
Patryk Vega wypowiedział się właśnie na temat swojej sylwetki oraz restrykcyjnej diety!

Reżyser od dłuższego czasu dla idealnej sylwetki jest w stanie poświęcić się i zrobić dosłownie wszystko. Na jakiej zatem jest diecie i jak bardzo zmienił swój styl życia?

Jeśli pamiętacie jeszcze Patryka rok temu, sami możecie ocenić, że przeszedł dużą metamorfozę. Jeszcze do niedawna większość kojarzyła go z obfitą sylwetką jednakże do czasu…
Dzięki diecie Vega zrzucił prawie 60 kilogramów. Dużo zawdzięcza regularnej grze w piłce. O swojej metamorfozie opowiedział w wywiadzie dla serwisu jastrzabpost.pl:

Trudno w to uwierzyć, zważywszy, że jeszcze do niedawna ważyłem 57 kilogramów więcej, ale przez 8 lat byłem kapitanem drużyny i grałem na pozycji środkowy pomocnik, w związku z czym pasja do piłki pozostała.

Jego dieta jest bardzo wymagająca. Stara się nie jeść przetworzonego jedzenia i bazować wyłącznie na warzywach oraz owocach. Swoją wagę zamierza utrzymać na dłużej:

Zrozumiałem, że już nigdy w życiu nie będę mógł jeść. To jest sytuacja, w której zrozumiałem, że będę na diecie do końca życia jeśli chce to utrzymać. Ważę się co tydzień, jeśli tylko przybędzie mi pół kilo, to na pewno zapali mi się czerwona lampka.

Gratulujemy postanowienia!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Patryk Vega (@patryk_vega_official)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz