Reklama
Strona głowna Hot Patryk Vega zaprosił na premierę Magdalenę Kralkę!

Patryk Vega zaprosił na premierę Magdalenę Kralkę!

od Marcin Karwoski
Reklama
Patryk Vega na swoim instagramie zaapelował do policji. A to wszystko aby Magdalena Kralka mogła obejrzeć premierę jego produkcji w spokoju. Policja odpowiedziała na jego wezwanie.

Patryk Vega na swoim instagramie opublikował film, który nagrał do policji. Prosi on w nim, aby aresztowali Magdealene dopiero po seansie filmowym. Zrobił on to w dość zabawny sposób.

Zwracam się z uprzejmą prośbą do polskiej policji. Jak wiecie, staram się sprowadzić Magdalenę Kralkę, poszukiwaną przez Interpol, na premierę filmu “Bad Boy”. Mam prośbę, nie wrzucajcie granatów hukowych do sali kinowej. Tylko zawińcie Magdę dopiero na bankiecie po filmie, jak już będzie znieczulona przez Grosika i Peszkina – poprosił Vega na filmie.

Komenda policji bardzo szybko odpowiedziała na jego wezwanie.

Mamy nadzieję, że Magdalena Kralka film obejrzy. My z naszej strony wysłaliśmy zaproszenie, przygotowaliśmy bilet lotniczy, gwarantujemy powrót do kraju w pięknym, wojskowym samolocie z przystojnymi chłopakami z wydziału konwojowego i naszymi kontr-terrorystami. Przygotowana też jest już biżuteria. To piękne bransoletki. Tylko czekamy z otwartymi ramionami, aby tu w Polsce przywitać. Służba więzienna przyłączyła się do nas i zagwarantowała piękny pokój z widokiem na morze w luksusowych warunkach z 24-godzinną ochroną, każdy dzień w roku

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz