Paul Rudd zaprzyjaźnia się z Gimnazjalistą, którego rówieśnicy nie podpisali jego rocznika

KANSAS CITY, MISSOURI - JUNE 24: Paul Rudd responds to questions during the Big Slick press conference held at Children's Mercy Hospital on June 24, 2022 in Kansas City, Missouri. (Photo by Kyle Rivas/Getty Images)

Paul Rudd wystawił na pokaz swojego współczującego ducha, gdy zaoferował pocieszające słowa mądrości gimnazjaliście, którego rówieśnicy odmówili podpisania jego rocznika. W maju 12-letni gimnazjalista Brody Ridder stał się wirusowy, gdy jego matka udostępniła film z jego pustą stroną z autografami w mediach społecznościowych, pisząc: „mój biedny syn. Nie wygląda na to, że jest coraz lepiej. 2 nauczycieli i w sumie 2 uczniów napisało w swoim roczniku, pomimo tego, że Brody prosił wszystkie dzieci, by je podpisały.”

W czerwcu Matka Riddera, Cassandra Cooper, otworzyła dla The Washington Post o doświadczeniach Riddera z łobuzami, opisując, jak starsze dzieci przyszły na ratunek jej synowi, gdy zastraszanie ze strony jego rówieśników rosło bezlitośnie.

Ta historia najwyraźniej przyciągnęła uwagę Rudda, który wysłał chłopcu hełm z podpisem „Ant-Man”, który również upiększył wiadomością: „mojemu dobremu przyjacielowi Brody’ emu, kiedy weźmie świat!”Zaskoczył również Riddera telefonem FaceTime. „Muszę porozmawiać z tym dzieciakiem, ponieważ ten dzieciak brzmi jak mój typ faceta” – mówi Rudd w filmie udostępnionym przez matkę Riddera. „Lubi szachy, szermierkę, dinozaury . . . mam rację? Cieszę się, że mogę z tobą porozmawiać i cię poznać!”

Po rozmowie wysłał Ridderowi odręczną notatkę, w której napisał: „ważne jest, aby pamiętać, że nawet gdy życie jest trudne, wszystko staje się lepsze. Jest tak wielu ludzi, którzy cię kochają i uważają, że jesteś najfajniejszym dzieckiem – ja jestem jednym z nich! Nie mogę się doczekać, by zobaczyć wszystkie niesamowite rzeczy, które osiągniesz.”Teraz para jest nawet najwyraźniej na warunkach SMS-owych, Cooper udostępnił w poście na Facebooku 9 Czerwca, który niedawno powrócił.

To nie pierwszy raz, kiedy” bezmyślna ” gwiazda pokazała swoją kochaną i bezinteresowną naturę. Od dawna jest określany jako „miły facet” przez costarów i fanów, a w 2014 Stephen Colbert posunął się nawet do nazwania go „najmilszą osobą na świecie” w „The Colbert Report.”

Ale Rudd jest na ziemi o tym wszystkim i jest nawet trochę sceptycznie nastawiony do etykiety „miły facet”. „Jest pasywno-agresywny”, powiedział Elle o tytule W 2018 roku. „Nie ma nic seksownego w miłym, nie ma nic pociągającego ani intrygującego. A jednak uwielbiam, gdy ludzie są mili. Bo szczerze mówiąc, uważam, że życie jest takie trudne. Jest tak wiele rzeczy, które mogą Cię pogrążyć, które są tak frustrujące i tak wkurzające. Jakkolwiek to brzmi, życzliwość jest rzeczą, która może ją trochę rozbroić. Życzliwość i śmiech.”

Źródło

Bądź na bieżąco i obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News
Exit mobile version