Reklama
Strona głowna Gwiazdy Paula Tumala o coraz bliższym porodzie!

Paula Tumala o coraz bliższym porodzie!

od Damian Kowal
Reklama
Paula Tumala wypowiedziała się na temat swojego porodu. Przypomnijmy, że celebrytka jest w zaawansowanej ciąży. Teraz postanowiła zdradzić jakie imię nada córce i to ile przytyła w trakcie ciąży!

Do porodu pozostaje coraz mniej czasu, a Paula nadal waha się nad imieniem dla córeczki:

Zastanawiam się nad kilkoma imionami. Nawet zrobiłam ankietę na swoim Instagramie. Bardzo dużo kobiet podpowiedziało mi takie imiona, na które bym nie wpadła, np. Liwia, Lea i Nia. I zastanawiam się. Na razie mam dwa–trzy typy. Zastanawiam się też nad polskimi imionami, jak Marysia, Zosia. Ale już kuzynki mają takie imiona, więc zobaczymy.

W rozmowie z jastrzabpost.pl zdradziła także o diecie i odżywianiu:

Przez okres kiedy byłam modelką strasznie walczyłam z dietą. Ale jak szybko zaczynałam, tak szybko kończyłam. Teraz bardzo zwracam uwagę na to, co jem, jak się odżywiam i ile godzin śpię. Staram się jak najwięcej witamin dostarczać organizmowi i nie jeść fast-foodów.

Czy Paula Tumala tak samo jak Joanna Krupa pokaże zdjęcia z sali porodowej?

Nie jestem w stanie powiedzieć, jak się zachowam, bo to jest niezwykła euforia i niezwykłe szczęście. Czeka się na to dzieciątko przez 9 miesięcy. Mam jednak nadzieję, że zostawię trochę prywatności, tak samo jak zostawiam prywatność partnera.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez PAULA TUMALA OFFICIAL (@paulatumala)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz