Reklama
Strona głowna Gwiazdy Paula Tumala urodziła!

Paula Tumala urodziła!

od Marcin Karwoski
Reklama
Paula Tumala na swoim instagramie pochwaliła się radosną nowina. Gwiazda urodziła bliźniaczki. Na jej profilu ukazało ich pierwsze zdjęcie.

Paula Tumala głownie swoją popularność zawdzięcza udziałowi w teledysku Donatana. Gwiazda jednak została w Internecie na dłużej. Aktualnie prowadzi bardzo aktywnego instagrama, który ma już trochę ponad 200 tysięcy obserwujących. Celebrytka bardzo chętnie relacjonuje na nim swoje życie prywatne jak i zawodowe. Dziś zdradziła na nim, że została matką.

Paula na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Celebrytka na opublikowanej fotografii pokazała swoje dwie córeczki. Gwiazda w opisie zdradziła trochę więcej szczegółów.

Cześć kochani, dokładnie dwa dni temu o godz 10:33 i 10:35 przyszły na świat moje dwa największe skarby
Dziewczynki są bardzo silne, pomimo tego, że są wcześniakami.
Przede mną i moim ukochanym najpiękniejsza, a zarazem najtrudniejsza przygoda w życiu.
Trzymajcie za całą Naszą czwóreczkę kciuki i życzcie proszę nam dużo zdrówka Anastazja, Nadia, Ja i Karol pozdrawiamy z najlepszego miejsca w Warszawie – Samodzielny Publiczny Dziecięcy Szpital Kliniczny(WUM) w Warszawie i wysyłamy mnóstwo pozytywnej energii
Szczególne podziękowania dla dr Macieja Gawlaka i całego personelu, który dba o Nas każdego dnia – czytamy w opisie opublikowanej fotografii.

View this post on Instagram

Cześć kochani, dokładnie dwa dni temu o godz 10:33 i 10:35 przyszły na świat moje dwa największe skarby ❤️❤️ Dziewczynki są bardzo silne, pomimo tego, że są wcześniakami. Przede mną i moim ukochanym najpiękniejsza, a zarazem najtrudniejsza przygoda w życiu. Trzymajcie za całą Naszą czwóreczkę kciuki i życzcie proszę nam dużo zdrówka 🙏🏻 ❤️ Anastazja, Nadia, Ja i Karol pozdrawiamy z najlepszego miejsca w Warszawie – Samodzielny Publiczny Dziecięcy Szpital Kliniczny(WUM) w Warszawie i wysyłamy mnóstwo pozytywnej energii😌 Szczególne podziękowania dla dr Macieja Gawlaka i całego personelu, który dba o Nas każdego dnia ❤️ #bliźniaki #bliźniaczki #miłość #rodzina #warszawa

A post shared by PAULA TUMALA OFFICIAL (@paulatumala) on

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz