Reklama
Strona głowna Gwiazdy Paulin Holtz zbiera rzeczy ze śmietnika!

Paulin Holtz zbiera rzeczy ze śmietnika!

od Marcin Karwoski
Reklama
Paulina Holtz, wiele osób ją kojarzy z  roli w serialu Klan. Okazuje się, że aktorstwo nie jest jej jedyną pasją. Gwiazda również uwielbia projektowanie wnętrz.

Paulina na swoim instagramie jest dość regularną osobą. Gwiazda ostatnio zdradziła, że interesuję się projektowaniem wnętrz. Celebrytka ostatnio na swoim profilu pochwaliła się swoim nowym pomysłem.

Paulina Holtz na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Gwiazda zdradziła, że uwielbia przedmioty z dusza. Celebrytka w opisie zdradziła, ze te przedmioty znalazła na śmietniku.

Mam w mieszkaniu starą, przedwojenną, oryginalną z 1937r podłogę zwaną „gorsecikami” (foto nr2) Jakiś czas temu ktoś w naszej kamienicy robił remont i wywalił na śmietnik 4 worki tych kafelków. Abstrahując od tego, że stracił kupę kasy bo mógł je sprzedać, jestem mega wdzięczna! Z wielkim trudem zaciągnęliśmy te wory do piwnicy gdzie przeleżały kilka lat a dziś zrobiliśmy z nimi porządek i na dniach zostaną ułożone w remontowanej łazience Uwielbiam przedmioty z duszą, domy z historią i klimatem! – czytamy w opisie opublikowanej fotografii.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz