Reklama
Strona głowna Gwiazdy Paulina Krupińska o konflikcie z Ewą Chodakowską

Paulina Krupińska o konflikcie z Ewą Chodakowską

od Damian Kowal
Reklama
Paulina Krupińska pierwszy raz skomentowała publicznie konflikt z Ewą Chodakowską.

Podczas rozmowy z pomponik.pl wyznała, że jest zaskoczona wykreowaną aferą przez media. Celebrytka po odpadnięciu z programu “Dance, dance, dance” nie kryła swojego niezadowolenia. Wspominała wtedy głównie o poczuciu niesprawiedliwości oraz złym dopasowaniem tematyki programu. Zaraz po tym pokłóciła się z Ewą Chodakowską, która zarzuciła jej brak zaangażowania.

Jesteś osobą, która w pakiecie dostała urodę, ciało. Chcę zobaczyć więcej zaangażowania z twojej strony, więcej potu, nawet trochę łez.

Modelka nie była zadowolona z takiego komentarza, zaczęła szybko tłumaczyć się, że tańczyła z pękniętym żebrem.

Konflikt przeniósł się dalej na Instagram. Ewa zarzuciła Krupińskiej generowanie sztucznego szumu medialnego i manipulację.

W wywiadzie dla pomponik.pl Paulina powiedziała:

Nigdy nie wypowiedziałam się na ten temat. Nigdy nie napisałam żadnego komentarza na temat Ewy. Całe zamieszanie działo się obok mnie. Wiem, że zaświadczeniem lekarskim mogłam zamknąć ten temat jednak nie miałam takiej potrzeby. (…) Pisałam do Ewy prywatne wiadomości. Sprawa została wyjaśniona między nami i tyle. Żadna z nas nie chce komentować tej sytuacji. Sprawy w sądzie nie będzie. Nie dostałam nawet żadnego pisma od jej prawników

Teraz nie powinno być już żadnych niedomówień odnośnie konfliktu…

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz