Reklama
Strona głowna Gwiazdy Paulina Krupińska pochwaliła się świątecznym zdjęciem!

Paulina Krupińska pochwaliła się świątecznym zdjęciem!

od Marcin Karwoski
Reklama
Paulina Krupińska na swoim instagramie pochwaliła się już swoim świątecznym nastrojem. Gwiazda postanowiła zrobić sobie zdjęciem obok choince wraz z swoimi dziećmi.

Paulina Krupińska na swoim instagramie jest bardzo aktywną osobą. Celebrytka na swoim profilu zebrała już ponad 280 tysięcy obserwujących. Gwiazda bardzo chętnie dzieli się z nimi swoim życiem prywatnym jak i zawodowym. Tym razem pochwaliła się świątecznym zdjęcie z swoimi dziećmi.

Paulina na swoim isntagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Celebrytka na opublikowanej fotografii pozuje z swoimi dziećmi. Dodane zdjęcie idealnie pokazuje świąteczny klimat.

Kochani święta to wyjątkowy czas Czas w którym jesteśmy razem, jesteśmy bardziej życzliwi, radośni. Pewnie każdy z Nas taki obrazek chciałby zatrzymać na dłużej. Możemy dać naszym dzieciom najpiękniejsze prezenty świata, ale nie będą one cieszyć, jeśli nie idzie za tym wspólnie spędzony czas. Tak naprawdę dzieci najbardziej potrzebują Nas. Cieszę się, że @smyk zwraca uwagę właśnie na takie migawki z rodzinnej codzienności, które tworzą wspomnienia na lata. W tej torbie za nami jest prezent dla…no właśnie znacie aktualnie jakieś dziecko, kto nie dostanie prezentu? Pomocnik św. Mikołaja postara się dostarczyć go jak najszybciej – czytamy w opisie opublikowanej fotografii.

View this post on Instagram

Kochani święta to wyjątkowy czas 🙌🏻❤️🎄Czas w którym jesteśmy razem, jesteśmy bardziej życzliwi, radośni. Pewnie każdy z Nas taki obrazek chciałby zatrzymać na dłużej. Możemy dać naszym dzieciom najpiękniejsze prezenty świata, ale nie będą one cieszyć, jeśli nie idzie za tym wspólnie spędzony czas. Tak naprawdę dzieci najbardziej potrzebują Nas. Cieszę się, że @smyk zwraca uwagę właśnie na takie migawki z rodzinnej codzienności, które tworzą wspomnienia na lata🥰W tej torbie za nami jest prezent dla…no właśnie znacie aktualnie jakieś dziecko, kto nie dostanie prezentu? Pomocnik św. Mikołaja postara się dostarczyć go jak najszybciej 😀#calydlamalych #smykcalydlamalych #CzasZeSmykiem #ZabawaZDzieckiem #rodzinnie #MojeWszystko #QualityTime #christmas🎄#prezenty  #BozeNarodzenie #SwietyMikolaj

A post shared by Paulina Krupińska-Karpiel (@pkrupinska) on

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz