Reklama
Strona głowna Gwiazdy Paulina Krupińska szczerze o macierzyństwie!

Paulina Krupińska szczerze o macierzyństwie!

od Damian Kowal
Reklama
Paulina Krupińska zaskoczyła swoim wyznaniem! Co stało się po tym jak została mamą?!

Gwiazda stwierdziła ostatnio, że po urodzeniu dzieci, wszelkie inne sprawy zeszły na drugi plan. W chwili obecnej najważniejsze jest szczęście i dobro dzieci. Według Pauliny dzięki macierzyństwu może zapomnieć o rywalizacji związanej z pracą.
W rozmowie z Agencją Newseria Lifestyle stwierdziła, że:

Macierzyństwo bardzo dużo daje kobiecie, która jest postrzegana przez pryzmat bycia Miss. Człowiek nie musi się już z nikim ścigać, nie musi też nic udowadniać. Jedyne, co musi, to pokazać, że potrafi poradzić sobie z dziećmi i wychować je.

Macierzyństwo wiąże się z bardzo dużą odpowiedzialnością. Urodzenie dziecka to dopiero początek drogi. Wychowanie malucha może być korzystne szczególnie dla osób u których w życiu przewija się częsta rywalizacja.

Urodzić to jest ‘pikuś’. Natomiast wychowanie to dużo trudniejsza lekcja życiowa. W momencie, kiedy pojawiają się dzieci, człowiek do końca życia się o nie boi i martwi. Cały czas myśli, co będzie się działo w ich życiu. Przede wszystkim walczy o to, żeby były szczęśliwe. Dla mnie każdy dzień jest walką o dobro i przyszłość moich dzieci.

Opieka nad dzieckiem wymaga pełnego oddania i zaangażowania.

Zgadzacie się ze słowami Pauliny?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Paulina Krupińska-Karpiel (@pkrupinska)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz