Reklama
Strona głowna Gwiazdy Paulina Krupińska w ogniu krytyki!

Paulina Krupińska w ogniu krytyki!

od Marcin Karwoski
Reklama
Paulina Krupińska na swoim instagramie postanowiła się wypowiedzieć na temat tragicznych sytuacji w Australii. Jednak internauci w komentarzach bardzo ją skrytykowali. Jesteście ciekawi o co poszło?.

Paulina Krupińska na swoim instagramie opublikowała nowy wpis. Celebrytka chciała zwrócić uwagę na tragedie która odgrywa się w Australii. Gwiazda jednak w komentarzach została bardzo mocno skrytykowana.

“Kiedy wycięte zostanie ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zostanie zatruta i zginie ostatnia ryba – odkryjemy, że nie można jeść pieniędzy…” Przysłowie indiańskie – napisała gwiazda w opisie.

Internauci w komentarzach nie zostawili po niej suchej nitki.

Paulina, pamiętaj, że konie nad Morskim Okiem również cierpią, ale Wy artyści, celebryci nic z tym nie robicie… Tam przynajmniej ratują zwierzęta.

A czy Pani coś zrobiła, mieszkając w Zakopanem?

Gwiazda na kilka komentarzy postanowiła odpowiedzieć.

Nigdy nie korzystałam z koni nad Morskim Okiem. Już nie raz o tym mówiłam, a Pani co zrobiła oprócz krytyki wszystkich artystów, celebrytów itp. Pani ma tak samo prawo głosu

Uważam, ze jest to oddzielny temat. Byłam w Morskim Oku parę razy, pchając wózek pod górę i wrzucałam relację. Mówiłam o koniach i o tzw. kolejce do Chochołowskiej. Możliwie, że Pani nie widziała tego. Tak jak ja nie widziałam Pani krzyczącej…

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz