Reklama
Strona głowna Gwiazdy Paulina Młynarska poruszyła ważny temat!

Paulina Młynarska poruszyła ważny temat!

od Marcin Karwoski
Reklama
Paulina Młynarska na swoim instagramie pochwaliła się dwoma zdjęciami, które dzieli różnica kilku lat. Wszystko miało na celu przedstawić jak wpływa na życie depresja.

Paulina Młynarska na swoim instagramie opublikowała dwa zdjęcia. Gwiazda na jednym z nich ma 48 lat, a na drugim jest o 16 lat młodsza. Celebrytka w ten sposób chciała zwrócić uwagę jaki wpływ na życie ma depresja. Okazuje się, że to co jest nam przedstawione w internecie nie zawsze jest całkowitą prawdą i osoba może czuć coś innego.

Taka rozkmina post urodzinowa: na zdjęciu po prawej mam 32 lata, mieszkam w Paryżu w zjawiskowej willi z mężem sławnym reżyserem, pracuję w radiu France Culture jako reporterka i… mam depresję.

Właśnie zaczynam pomalutku swoją mozolną ścieżkę terapeutyczną. Jeszcze wiele błędów przede mną, wiele smutku, dużo łez. Ale ponieważ nie zejdę z tej ścieżki, nie odpuszczę, nie opuszczę siebie w potrzebie, już za kilka lat będzie dużo lepiej. A za kilkanaście będzie tak, jak na zdjęciu po lewej.

Mam na nim 48 lat, mieszkam sama, w maluteńkim domku na Krecie. Jestem pisarką i nauczycielką jogi. Jestem szczęśliwa. Nawet jeśli pojawia się cień, wiem skąd przyjdzie światło. Masz jedno życie. Nie porzucaj siebie – czytamy w opisie.

View this post on Instagram

Taka rozkmina post urodzinowa: na zdjęciu po prawej mam 32 lata, mieszkam w Paryżu w zjawiskowej willi z mężem sławnym reżyserem, pracuję w radiu France Culture jako reporterka i… mam depresję. Właśnie zaczynam pomalutku swoją mozolną ścieżkę terapeutyczną. Jeszcze wiele błędów przede mną, wiele smutku, dużo łez. Ale ponieważ nie zejdę z tej ścieżki, nie odpuszczę, nie opuszczę siebie w potrzebie, już za kilka lat będzie dużo lepiej. A za kilkanaście będzie tak jak na zdjęciu po lewej. Mam na nim 48 lat, mieszkam sama, w maluteńkim domku na Krecie. Jestem pisarką i nauczycielką jogi. Jestem szczęśliwa. Nawet jeśli pojawia się cień, wiem skąd przyjdzie światło. Masz jedno życie. Nie porzucaj siebie.❤️

A post shared by Paulina Młynarska (@mlynarskapaulina) on

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz