Reklama
Strona głowna Gwiazdy Paulina Młynarska skomentowała skandaliczny wywiad z Anną Marią Sieklucką!

Paulina Młynarska skomentowała skandaliczny wywiad z Anną Marią Sieklucką!

od Marcin Karwoski
Reklama
Wywiad przeprowadzony przez Romana Praszyńskiego z Anną Marią Sieklucką wywołał ogromne oburzenie. Teraz głos w jego sprawie zabrała Paulina Młynarska. Okazuje się, że to nie jest pierwszy taki wywiad przeprowadzony przez niego.

Na stronie magazynu Viva! pojawił się bardzo wulgarny wywiad z aktorka filmu 365 dni. Dziennikarz podczas rozmowy z nią przeskoczył zdecydowanie wszelki granicę. Wiele osób nazwało ten wywiad jako molestowanie.

Paulina Młynarska na swoim Facebooku poinformowała, że miała już z nimi bardzo podobny wywiad. Gwiazda wówczas nie zgodziła się na publikacje.

Skandaliczny wywiad Romana Praszyńskiego dla Vivy z Anną Marią Sieklucką przypomniał mi moje własne z nim spotkanie sprzed trzech lat. Odmówiłam wtedy zgody na publikację. Za to napisałam felieton

Piosenkarka niestety nie zdradziła jakie pytanie zadawał wówczas dziennikarz.

Wierci mi się więc dziurę w brzuchu o to jak sobie radzę z tym „niemaniem” chłopa na co dzień i pod kołdrą, w podtekście przemycając sugestię, że na pewno jednak musi mi być ciężko „tak samej”. Kto mnie przytula, kiedy mi źle? Pojawiają się sugestie, że może, skoro nie mam faceta i jakoś specjalnie nad tym nie ubolewam.  Jestem aspołeczna i w ogóle niepotrzebni mi są do szczęścia inni ludzie? (…)
Oczekuje się ode mnie, że się wytłumaczę z mojego życia seksualnego. Że opowiem na łamach, jak je sobie organizuję. Kiedy stawiam granicę, próbuje się ją forsować frazeologicznym wytrychem, który zamyka się w zdaniu: „ Jak sobie radzisz z potrzebą bliskości?”

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz