Reklama
Strona głowna Gwiazdy Paulina Smaszcz-Kurzajewska o chwilach grozy! Czy grożono jej śmiercią?!

Paulina Smaszcz-Kurzajewska o chwilach grozy! Czy grożono jej śmiercią?!

od Damian Kowal
Reklama
Paulina Smaszcz-Kurzajewska postanowiła przerwać milczenie! Czy ktoś groził jej śmiercią?!

Po informacjach jakie pojawiły się w sieci dotyczących tematu rozwodu Smaszcz-Kurzajewska doświadczyła niemiłych wspomnień. Wśród całej sytuacji padło wiele nieprzyjemnych komentarzy ze strony internautów.

Które z nich zapamięta najbardziej i które zabolały najbardziej? W rozmowie z portalem przeambitni.pl dziennikarka zdradziła, że:

Ja myślę, że nie ma gorszej rzeczy niż życzenie komuś śmierci. A spotkałam się z komentarzami, kiedy życzy mi się śmierci, żebym zdechła, żebym zdechła tak jak umarły moje dzieci, że ja sobie na to zasłużyłam, że szkoda, że nie zdechłam razem z nimi.

W rozmowie stanowczo potwierdziła, że zachowanie tego typu jest zaprzeczeniem człowieczeństwa. W jaki sposób odpowiedziałaby osobom szerzącym tego typu nienawiść?

To jest mój cytat: “Nie jestem zupą pomidorową, żeby każdy mnie lubił. Nie jestem osobą, która ma wątpliwości na swój temat, bo wiem jaka jestem, znam swoje minusy i plusy. Wiem jak wyglądam. Znam swoje słabości, ale znam też doskonale swój talent i umiejętności i mówiąc szczerze, mam w d**** Wasze opinie.

Wiedzieliście, że Paulina w swoim życiu spotkała się z tego typu hejtem?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Paulina Smaszcz-Kurzajewska (@paulinasmaszczkurzajewska)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz