Reklama
Strona głowna Gwiazdy Paulina Smaszcz-Kurzajewska podsumowała hejterów!

Paulina Smaszcz-Kurzajewska podsumowała hejterów!

od Marcin Karwoski
Reklama
Paulina Smaszcz-Kurzajewska na swoim instagramie opublikowała wpis wprost dla swoich hejterow. Gwiazda w komentarzach uzyskała wsparcie od innych celebrytek.

Paulina Smaszcz-Kurzajewska ma za sobą dość nieszczęśliwy rok. Gwiazda w 2019 rok straciła swojego tatę oraz dwóch przyjaciółek. Celebrytka również przeżyła dość bolesne rozstanie. Mimo tych wszystkich smutnych historii Paulina nadal zmaga się z częstym hejtem w internecie.

Paulina na swoim instagamie dodała post który miał się odnieść do hejterów. Gwiazda napisała oświadczenie w którym podsumowała wszystkich.

Zawsze z nienawiścią i hejtem mówią o mnie ci, którzy coś mi zawdzięczają, albo ci, co w ogóle mnie nie znają. Oni są jednak dla mnie przezroczyści i wymazałam ich gumką z kontaktów. Natomiast tym, którzy mnie kochają i idą ze mną przez życie od wielu lat ramię w ramię, dziękuję każdego dnia, w każdej sytuacji, każdą emocją, słowem i czynem. Jestem dla nich 24h! – czytamy w opisie.

Gwiazda na końcu swojego oświadczenia zdradziła, czego życzy własnie takim osobą.

Tym co mnie kochają i są, dziękuję każdego dnia, a tym co nienawidzą, życzę okrutnej grzybicy odbytu do końca życia – czytamy.

W komentarzach okazało się wsparcie od samej Ewy Chodakowskiej.

Kochana .. jak dobrze wiem o czym mówisz.. CI KTÓRZY COŚ CI ZAWDZIĘCZAJĄ, kolejno rosnąc w siłę na drodze rozwoju, musza zabić „swojego mistrza”, żeby nie przypominała im, jak słabi byli kiedyś .. Człowiek i jego słabości..

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz