Reklama
Strona głowna Gwiazdy Paulina Smaszcz-Kurzajewska pokazała się bez makijażu!

Paulina Smaszcz-Kurzajewska pokazała się bez makijażu!

od Marcin Karwoski
Reklama
Paulina Smaszcz-Kurzajewska pierwszy raz na swoim instagramie pochwaliła się tak odważnym zdjęciem. Celebrytka pokazała siebie pozująca w wannie. Warto dodać, że gwiazda na opublikowanej fotografii nie ma makijażu.

Paulina Smaszcz-Kurzajewska po 23 latach rozstała się z Maciejem Kurzajewskim. Gwiazda jednak dziś pokazała, że ma się dobrze. Celebrytka na swoim profilu pierwszy raz pochwaliła się takim zdjęciem. Spójrzcie tylko jak pikantnie.

Paulina na swojej instagramowej relacji zamieściła zdjęcie na którym siedzi w wannie wypełnionej pianą. Na pierwszy rzut oka można zauważyć, że bizneswoman nie ma na sobie makijażu. Zdjęcie bardzo szybko zdobyło popularność w internecie. A to wszystko przez to, ze jest to jej pierwsze tak agresywne zdjęcie opublikowane na jej profili. Do tej pory gwiazda zawsze pokazywała się ubrana w eleganckie stroje oraz w pełnym makijażu. Jednak w takim wydaniu również nam się bardzo podoba.

Instagram-paulinasmaszczkurzajewska

Warto przypomnieć wywiad który został udzielony przez nią do magazynu Viva!. Gwiazda wówczas przyznała, że nie potrzebuje nowego związku. To zdjęcie idealnie potwierdza jej słowa.

Do jasnej cholery, posiadanie „nowego faceta” nie jest dla mnie priorytetem! Czy posiadanie faceta jest wyznacznikiem szczęścia dla kobiety? Nie, absolutnie nie

 

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz