Reklama
Strona głowna Gwiazdy Paulina Smaszcz-Kurzajewska udzieliła bardzo ciekawego wywiadu!

Paulina Smaszcz-Kurzajewska udzieliła bardzo ciekawego wywiadu!

od Marcin Karwoski
Reklama
Paulina Smaszcz-Kurzajewska postanowiła ostatnio udzielić bardzo ciekawego wywiadu. Gwiazda zdecydowała się opowiedzieć o rozpadzie jej małżeństwa z Maciejem.

Paulina Smaszcz-Kurzajewska oraz Maciej Kurzajewski rozstali się po 23 latach. Doniesienia o końcu ich związku zszokowało wszystkich w mediach. Dziś gwiazda postanowiła trochę o tym opowiedzieć w wywiadzie dla magazynu Viva!.

Paulina na początku wywiadu zdradziła, że źle działo się już od dłuższego czasu w ich związku.

Zauważyłam, że w pewnym momencie przestałam wzbudzać jego zainteresowanie. Że nie ciekawi go, czym się zajmuję, jak się czuję. Zapytałam go kiedyś: Słuchaj, a nie chciałbyś wpaść na moje szkolenie? Nie chciał. Wysłałam mu otwarcie mojego doktoratu, wiedział, jakie to dla mnie ważne, ale zobaczyłam, że nigdy tego pliku nie otworzył. Co to oznacza?

Celebrytka nawet wyznała jak wyglądały ich wspólne poranki.

Przychodzi taki moment, że rano przy śniadaniu patrzysz na siebie, na niego i myślisz: To chyba już ten czas… Wyobraź sobie, że siedzicie przez czterdzieści minut przy stole i nie rozmawiacie. Jedno czyta “Wyborczą”, drugie “Przegląd Sportowy” i jest cisza. Nie ma złości, agresji, pretensji, tylko obustronna akceptacja tego, co ma się wydarzyć.

Również zdradziła, że najtrudniej było poinformować o tej całej decyzji dzieci.

Razem powiedzieliśmy. Franek, starszy syn, pomógł nam to przekazać młodszemu. Niesamowite, jakie dzieci są mądre. Przyjęły to ze spokojem.

Na koniec zdradziła jak się teraz trzyma.

Wyprowadziłam się, bo to ja stworzyłam ten dom, który był pełen miłości. Myśl, że mogłabym żyć tam bez Maćka, byłaby dla mnie nie do zniesienia.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz