Reklama
Strona głowna Gwiazdy Paulina Smaszcz-Kurzajewska z bardzo dziwnym wyznaniem!

Paulina Smaszcz-Kurzajewska z bardzo dziwnym wyznaniem!

od Marcin Karwoski
Reklama
Paulina Smaszcz-Kurzajewska ostatnio udzieliła bardzo ciekawego wywiadu. Gwiazda zdradziła, że mimo tego, że jeszcze się nie rozwiodła to ma już bardzo dużo adoratorów. Dodała również, że często wysyłają oni jej zboczone zdjęcia.

Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Maciej Kurzajewski po 24 latach związku zdecydowali się rozjeść. Para pokazała się z dobrej strony i postanowili się rozstać na dobrych relacjach. Dziś celebrytka zdradziła, że mimo tego, że jeszcze nie jest po rozwodzie to już dostaje bardzo dużo propozycji.

Paulina ostatnio udzieliła bardzo ciekawy wywiad dla Super Expressu. Gwiazda podczas rozmowy zdradziła, że przez swoje rozstanie dostaje bardzo często fotografie męskich przyrodzeń.

Faceci są mega odważni, wysyłają zdjęcia swoich penisów albo swojego krocza, jakby to miało mnie zachęcić do spotkania na spacer. Panowie pokazują swoje klejnoty w różnym ruchu, w różnych sytuacjach, w różnych akcjach

Gwiazda na koniec zdradziła, że nie imponuje jej to.

Panowie, ja to wszystko znam, ja będę miała w tym roku 47 lat. Jeżeli chcecie mnie zachęcić do spotkania z wami, to nie pokazujcie swoich klejnotów czy jakichś akcji, które wykonujecie nad gazetą ze mną, tylko po prostu napiszcie coś mądrego, zachęćcie swoim intelektem, swoją pasją. Mnie już naprawdę byle kto nie zaimponuje

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz