Reklama
Strona głowna Gwiazdy Paulina Smaszcz zdradziła przyczynę jej rozwodu!

Paulina Smaszcz zdradziła przyczynę jej rozwodu!

od Marcin Karwoski
Reklama
Paulina Smaszcz rozwodzi się z Maciejem Kurzajewskim po 23 latach małżeństwa. Dziś celebrytka postanowiła udzielić bardzo ciekawego wywiadu. Gwiazda podczas rozmowy z dziennikarzem zdradziła przyczynę rozpadu jej 23 letniego związku.

W październiku internet obiegła wiadomość o rozwodzie Macieja i Pauliny. Para w show biznesie przez wiele lat była uważana jako idealna. Dziś gwiazda podczas wywiadu z magazynem Viva zdradziła jak wyglądał ten związek od podstaw.

Kurzajewscy bardzo szybko cała sprawę ucieszyli. Jednak to, że nie chcieli komentować tej całej sytuacji w internecie ukazało się bardzo dużo plotek. Paulina dziś postanowiła je wszystkie rozwiać. Gwiazda udzieliła bardzo ciekawego wywiadu dla magazynu Viva. Celebrytka podczas rozmowy zdradziła, że rozwód jest dla niej bardzo trudnym przeżyciem.

To ja czuję się opuszczona. Nie ja odchodziłam. (…) Mam ogromny szacunek dla Maćka. Jest bardzo inteligentnym, błyskotliwym, rewelacyjnym facetem i genialnym ojcem. Ale zauważyłam w pewnym momencie, że przestałam wzbudzać jego zainteresowanie. Że nie ciekawi go, czym się zajmuję, jak się czuję

Gwiazda również dodała, że próbowała wzbudzić zainteresowania swojego męża. Celebrytka jednak dodała, że to wszystko nic nie dało i postanowili się rozwieść po 23 latach.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz