Reklama
Strona głowna Gwiazdy Paulina Sykut-Jeżyna prosi o poradę od fanów!

Paulina Sykut-Jeżyna prosi o poradę od fanów!

od Marcin Karwoski
Reklama
Paulina Sykut-Jeżyna na swoim instagramie postanowiła zapytać się jak sobie radzą z wstawaniem o wczesnej porze. Gwiazda do zadania tego pytania użyła bardzo ładnego zdjęcia w cudownej sukience. Celebrytka w komentarzach zyskała wiele pozytywnych komentarzy.

Paulina Sykut-Jeżyna na swoim instagramie jest bardzo aktywna osobą. Na swoim profilu zebrała już ponad 280 tysięcy obserwujących. Gwiazda bardzo chętnie dzieli się z nimi swoim życiem prywatnym jak i zawodowym. Dziś postanowiła się poradzić swoimi fanami. Jesteście ciekawi ich odpowiedzi?.

Paulina na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Celebrytka na opublikowanej fotografii pokazała się w cudownej sukience która idealnie podkreśliła jej długie nogi. Gwiazda do tego wszystkiego założyła piękne szpilki. W opisie postanowiła spytać się o mała poradę od swoich adoratorów.

Cześć 🙂 Gdy wstaję o 4.00 , mam super power , ale tylko do 12.00 Jak sobie radzicie z wczesnym wstawaniem? Dobrego dnia! – czytamy w opisie opublikowanej fotografii.

Internauci w komentarzach starli jej się pomóc

Drzemka w ciągu dnia  a najlepiej cały dzień

Ja sobie nie radze z porannym wstawaniem

Pięknie wyglądasz

 

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz