Reklama
Strona głowna Ogólne Paulina Sykut-Jeżyna stworzyła autorskie koktajle! Produkt trafił do sprzedaży!

Paulina Sykut-Jeżyna stworzyła autorskie koktajle! Produkt trafił do sprzedaży!

od Paulina Buczkowska
Reklama
Paulina Sykut- Jeżyna uszczęśliwiona! Gwiazda telewizji Polsat stworzyła autorskie koktajle!

AUTORSKIE KOKTAJLE GWIAZDY TELEWIZJI POLSAT

Uwielbiana dziennikarka, zarazem prezenterka telewizji Polsat przekazała swoim fanom wyjątkową wiadomość! Gwiazda znana głównie ze szklanego ekranu wspólnie z marką Noblehealth stworzyła autorskie koktajle, które właśnie trafiły do sklepów.

– bardzo się cieszę, że wreszcie mogę podzielić się z Wami tą ważną dla mnie wiadomością, że do sklepów właśnie trafiły koktajle, moje autorskie koktajle, które stworzyłam we współpracy z marką Noblehealth;

Koktajle trafiły do sprzedaży w czterech wariantach: koktajl niskokaloryczny czekoladowy; koktajl niskokaloryczny porzeczkowy; koktajl oczyszczający malinowy oraz koktajl wspomagający redukcję masy ciała; Można je kupić na sztuki bądź w specjalnie przygotowanych zestawach.

źródło zdjęcia: facebook Noble Health

PAULINA SYKUT-JEŻYNA POKAZAŁA JAK PRZYGOTOWAĆ KOKTAJL

W relacji “Instastory” na swoim Instagramie prezenterka telewizji Polsat, Paulina Sykut-Jeżyna zaprezentowała w kilku krokach przygotowanie koktajlu. zamierzam zrobić teraz mój koktajl żeby pokazać Wam jakie to jest proste i szybkie. Wystarczy bidon, łyżeczka, którą odmierzamy ilość koktajlu oraz oczywiście koktajl”  – przyznała w relacji Paulina Sykut-Jeżyna przygotowując niskokaloryczny koktajl czekoladowy, który według jej opinii może w zupełności zastąpić posiłek.

Koktajl można pić od razu po przyrządzeniu, bądź jak zgęstnieje.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz