Reklama
Strona głowna Gwiazdy Paweł Królikowski nadal jest w szpitalu!

Paweł Królikowski nadal jest w szpitalu!

od Marcin Karwoski
Reklama
Paweł Królikowski wciąż leży na szpitalnym łoży. Aktor ma za sobą operacje, niestety później pojawiły się komplikacje. To wszystko wydłużyło jego pobyt w placówce.

Paweł Królikowski już od ponad miesiąca przebywa w szpitalu. Aktor tuż przed świętami Bożego narodzenia trafił na odział neurologiczny. Jego problem wówczas był określany jako poważny. Warto dodać, że jego problemy zaczęły się kilka lat temu kiedy miał on wycinanego tętniaka mózgu.

Wiadomość o trafieniu do szpitala Pawła poruszyła bardzo mocno jego fanów oraz znajomych. Aktor może liczcy na bardzo duże wsparcie od Ilony Ostrowskiej, obok której występował w serialu Ranczo. Niestety okazało się, że po ostatniej operacji nie zabiera się do szybkiego opuszczenia przez niego szpitalu. Najnowszy donos magazynu Na Żywo wszystko opisał.

Takie powikłania po operacjach neurochirurgicznych nie są czymś wyjątkowym, dlatego choć sprawa była poważna, rodzina starała się zachować spokój – dodaje osoba z otoczenia gwiazdy.

Niestety aktor musi zostać jeszcze trochę w szpitalu. Życzymy mu bardzo dużo zdrowia oraz wytrwałości która jest potrzebna.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz