Reklama
Strona głowna Telewizja Paweł Kukiz córka przeszła przeszczep nerki

Paweł Kukiz córka przeszła przeszczep nerki

od Karolina Melon
Reklama
Paweł Kukiz przeżył trudne chwile.

Jego 19 letnia córka przeszła przeszczep nerki. Polityk postanowił pokazać szpital w, którym leczona była córka . To bardzo przykre, ale stan szpitala jest w fatalnym stanie .

Kukiz postanowił opublikować zdjęcia Szpitala Klinicznego Dzieciątka Jezus w centrum Warszawy. Budynek jest w fatalnym stanie.

“Centrum Warszawy, stolicy blisko 40 milionowego kraju. I uwaga – wejście od ulicy Nowogrodzkiej. Tak, tej słynnej ulicy na, której mieści się Biuro Jedynie Słusznej Partii Prawdziwie Kochającej Polskę i Polaków. Partii »DAJĄCEJ«! Jak już tak »DAJCIE« (z naszych pieniędzy), to »DAJCIE« przed wyborami chociaż na dach w tym szpitalu, dopóki jeszcze się nie zawalił. I zróbcie to choćby w trosce o PiS-owskie biura na Nowogrodzkiej utrzymywane z naszej kasy, bo wam jeszcze sąsiadujący z wami szpital waląc się przysypie papiery ze wspaniałymi z pewnością (bo jakże inaczej) planami “naprawy Służby Zdrowia” – napisał na Facebooku.

Komentarze mówią same za siebie.

“Znajdźcie kościół lub budynek ZUS-u w takim stanie. Poziom mego zdenerwowania osiąga maximum.

“Najlepszy albo jeden z lepszych, najlepszych szpitali, w tragicznym stanie.

“Dla Hani DUŻO ZDRÓWKA! Szpital w opłakanym stanie i w takich warunkach mają pracować lekarze i pacjenci w takich warunkach mają dochodzić do zdrowia? Bardzo to przykre!

“Zgadzam się z Panem! Zdrowie jest najważniejsze, bo bez zdrowia nie ma nic! Szkoda, że w naszym kraju spychane jest na szary koniec listy priorytetów.

Materiały prasowe

 

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz