Reklama
Strona głowna Gwiazdy Paweł Orleański komentuje swoje zwolnienie z TVP

Paweł Orleański komentuje swoje zwolnienie z TVP

od Karolina Melon
Reklama
Paweł Orleański do niedawna prowadził teleturniej “Wygraj marzenia”. Prezenter przed nagraniem czwartego sezonu dowiedział się z mediów, że został odsunięty od produkcji. Nie jest to pierwszy przypadek w TVP, w ten sam sposób zostało zwolnionych kilka znanych osób. Orleański nie ukrywa swojego zdziwienia oraz oburzenia. Program, który prowadził osiągnął w oglądalności bardzo dobre wyniki, które spadły po tym jak został zastąpiony Maciejem Kurzajewskim. Spowodowało to zakończenie emisji. Sam zainteresowany skomentował to słowami:

“Zostawiałem program z oglądalnością na poziomie 1,5 mln (…). To był bardzo dobry wynik, jak na telewizję ogólnopolską. (…) To jest fantastyczny, nowy teleturniej, bo z 2014 czy 2016 roku, nowy format (…). Przykre jest to, że nie udało się tego utrzymać. Nie chcę mówić, kogo winię, bo to nie ma sensu – wyznał Orleański.

Na koniec dodał, że zmiany wprowadzane w TVP są niekorzystne jest to zły krok:

“Powrót telewizji z lat 90. powoduje, że mocno szufladkujemy tę stację. To jest oczywiście tylko moje zdanie. Ostatnie newsy o teleturnieju “Va banque”… Lubiłem ten teleturniej, ale to jest taki absolutny powrót do przeszłości, bo teraz mamy już wszystko. (…) Nie wiem, czego jeszcze brakuje w ofercie programowej, bo jest już wszystko – dodał.

Materiały prasowe

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz