Reklama
Strona głowna Gwiazdy Paweł Stasiak o walce z ciężką chorobą!

Paweł Stasiak o walce z ciężką chorobą!

od Damian Kowal
Reklama
Paweł Stasiak wypowiedział się na temat walki z chorobą. W ten sposób próbuje ostrzec Polaków w związku z koniecznością badań i profilaktyki .

Wokalista Papa D. zdradził jak wyglądało jego życie przed zdiagnozowaniem boreliozy. Przypomnijmy, że na początku lekarze byli przekonani, że Paweł ma Parkinsona. Końcowa diagnoza była jednak zupełnie inna. O trudzie poprawnego zdiagnozowania choroby opowiedział w rozmowie z portalem jastrzabpost.pl:

Ja na to choruję, jak się okazało ponad półtora roku. Były pierwsze symptomy, a ja w ogóle nie zdawałem sobie sprawy, co to jest. Bardzo trudno było zdiagnozować tę chorobę. Powiedziałem o tym głównie dlatego, że wiele osób, które będą się podobnie czuły, będą miały podobne objawy, będą chodziły od lekarza do lekarza, to tak naprawdę, żeby się nie martwiły. To pokazuje, że jest tutaj wiele niezbadanych punktów. Uważam, że należy o tym mówić.

Paweł Stasiak postanowił więc ostrzec wszystkich o tej chorobie. Przez szybką zmianę klimatu boreliozę niebawem oprócz kleszczy będą mogły także przenosić komary.

Rozmawiałem o tym z Magdą Piekosz, która zachorowała na boreliozę, napisała na ten temat książkę pt. Samotność, mówi się, że będzie chciała zrobić też film. Uważam, że to jest bardzo ważny problem. Ten problem będzie coraz większy, bo zobaczmy, jak jest ciepło, ta borelioza będzie się rozprzestrzeniała, z tego, co mówią lekarze nie tylko od kleszcza, ale także od komara będzie można się zarazić, dlatego właśnie o tym mówię.

Jeżeli macie jakiekolwiek podejrzenie choroby najlepiej od razu udać się do lekarza!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Papa_D.official (@papa_d.official)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz