Strona głowna Ogólne Pechowy remis polskiej młodzieżówki

Pechowy remis polskiej młodzieżówki

Reprezentacja Polski do lat 21 zremisowała na wyjeździe z Rosją 2:2 w spotkaniu 3. kolejki eliminacji Euro 2021. Mistrzostwa te odbędą się na Słowenii i na Węgrzech.

Początek meczu rozpoczął się idealnie dla naszej drużyny. Już w 10. minucie cieszyliśmy się z prowadzenia, za sprawą samobójczego trafienia jednego z rosyjskich stoperów. Nasza radość nie trwała jednak bardzo długo, ponieważ Rosjanie wyrównali w 25. minucie. Niezrozumienie Grabary i Sobocińskiego wykorzystał Daniił Utkin. Pierwsza część idealnie się dla nas zakończyła, ponieważ w doliczonym już czasie gry, piękne podanie od Mateusza Bogusza w sytuacji sam na sam wykorzystał Patryk Klimala.

Przez całą drugą połowę dogodne okazje mieli jedni i drudzy, jednak ostatnie trafienie należało niestety do Rosjan. W doliczonym już czasie gry centrę z lewej strony sprytnie wykorzystał Magomed-Szapi Sulejmanow, który strzałem głową pokonał Kamila Grabarę.