Reklama
Strona głowna Gwiazdy Peja zdobył się na szczere wyznanie

Peja zdobył się na szczere wyznanie

od Karolina Melon
Reklama
Dla wszystkich, którzy  znają Peje nie jest tajemnicą, że muzyk walczy z chorobą alkoholową. Na szczęście od kilku lat jest trzeźwym abstynentem. Hip-hop owiec założył rodzinę i co jakiś czas porusza temat swojego uzależnienia. Wiadomo, że jest to walka, która trwa każdego dnia. Raper jest tego doskonale świadomy i postanowił na swoim Instagramie napisać post na ten temat.

“Szczerze to nie wiem jak zacząć. Może zacznę od refleksji na temat trzeźwienia. Od dłuższego czasu utrwalam słowa zasłyszane od przyjaciół, że trzeźwienie zaczyna się w 6-7 roku abstynencji. Nie piszę o tym bez powodu. W końcu pierwszy publiczny wpis o mojej drodze ku trzeźwości popełniłem obchodząc 6 rocznicę. Przypadek?

Na pewno byłem tym nieco zaskoczony. Na pewno kupiłem te słowa jako pewnik, że idzie lepsze. Że zmiany jakie zachodzą są zauważalne nie tylko w oczach ludzi, z którymi dzielę się swoim doświadczeniem. Sam te zmiany zaczynam powoli dostrzegać. Mimo popełnianych błędów, całej gamy wad, prób sprawowania kontroli (nadal!) nad rzeczami na, które nie mam wpływu ale również świadomości własnych braków staram się być szczęśliwy. Bo jak wiemy szczęśliwym się bywa a nie jest cały czas. Tego akurat nie rozumiałem gdy piłem. Rozpaczliwie szukałem szczęścia w zmianie nastroju, który z założenia miał się poprawić na lepsze. I wiecie co?Z tym byciem szczęśliwym całkiem nieźle mi idzie. Czasem się zastanawiam czy gdybym wcześniej ustalił właściwą hierarchię priorytetów uniknąłbym pewnych błędów, złych decyzji, nieszczęść i fatalnej kondycji w sferze mentalnej?(….)

Instagram/pejaslumsattack

Jego historia spotkała się  ze zrozumieniem i podziwem ze strony internautów, którzy opisali to w swoich komentarzach.

“Jestem Rysiek na tej drodze co ty licznik bije program działa tyle że wspulnoty NA. Pogody ducha życzę

“Gratuluję bycia świadomym 🙌

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz