Perrie Edwards 's Solo Music” will Blow Everyone 's Minds”

LONDON, ENGLAND - NOVEMBER 30: Perrie Edwards attends the world premiere of

Gdy Little Mix ogłosił ich przerwę, wszystkie oczy (i uszy) były na ich solowych staraniach. Leigh-Anne Pinnock i Jade Thirlwall szybko ogłosiły podpisanie kontraktu z wytwórnią płytową z nową muzyką w przygotowaniu, ale obóz Perrie Edwards pozostał stosunkowo zwarty na temat tego, czego możemy oczekiwać od Gwiazdy. Aż do teraz.

Piosenkarka Kamille ujawniła OfficialCharts.com Edwards ponownie pracował w studiu z brytyjskim producentem Fredem i autorem tekstów Steve Mac, który napisał największe przeboje dla takich artystów jak Calvin Harris, Rita Ora i One Direction. Podczas gdy fani szybko spekulowali, w jakim kierunku muzycznym podąży, wydaje się, że nadal eksperymentują z różnymi dźwiękami.

„Jest tak wiele rzeczy, które ich interesują, że nie mogłem wskazać jednej rzeczy. Najlepsze w tej chwili jest to, że dobrze się bawimy-powiedziała Kamille, która również współpracuje z piosenkarką OfficialCharts.com ” nie mogłem nawet tego wskazać, ale wiedz, że to wszystkich rozwali.”

Mimo, że Edwards wciąż jest zdenerwowany nagraniem solówki. „Perrie wejdzie do kabiny i będzie tak zmartwiona i niepewna siebie. Nawet gdy byłem z nią w zeszłym tygodniu ze Steve ’em Mac’ em, wsiadła do budki i powiedziała:” Nie wiem, czy dam radę ” – mówi Kamille. „Spojrzałem na nią i pomyślałem:” czy ty naprawdę mówisz poważnie? Twój głos jest jednym z najlepszych głosów, jakie kiedykolwiek słyszałem. Jest niesamowita. Ona nawet nie wie, jaka jest dobra, i to jest jedna z najpiękniejszych rzeczy w Perrie; jest taka skromna.”

Świeżo zaręczona Edwards, która również prowadzi markę odzieżową Disora, podąża za koleżankami z zespołu do studia. Thrilwall, który podpisał kontrakt z wytwórnią Sony RCA Records i zespołem zarządzającym Harry ’ ego Stylesa, nagrywał z queer icon, Jodie Harsh. Podczas gdy mama dwójki dzieci Pinnock, która podpisała kontrakt z Warner Records, uruchomiła nowe konto na Twitterze, @ LeighAnneMusic, tweetując ” czy to coś jest włączone? „19 lipca.

Wiedzieliśmy, że niedługo koledzy z zespołu Little Mix wyruszą na własną ścieżkę twórczą i nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, co mają w zanadrzu.

Źródło

Bądź na bieżąco i obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News
Exit mobile version