Reklama
Strona głowna Gwiazdy Piers Morgan krytykuje parę książęcą

Piers Morgan krytykuje parę książęcą

od Karolina Melon
Reklama
Piers Morgan to były przyjaciel Meghan Markle oraz najpopularniejszy dziennikarz na świecie. Za pomocą ostrych słów po raz kolejny krytykuje decyzję pary książęcej na łamach portalu Daily Mail. Nie wierzy on w ani jedno słowo wypowiedziane przez księcia Harrego, który zapewnia o swojej miłości do Wielkiej Brytanii oraz że będzie jej służył całym sercem. Dziennikarz jest zdania, że w momencie gdy wszystko ucichnie Harry wyjedzie do Kanady aby wspierać żonę w jej aktorskiej karierze.
Przyznaje, że podczas przemówienia księcia wybuchł śmiechem, ponieważ dłużej nie mógł słuchać tych bredni.

“Podłe, bestialskie, rasistowskie media wypędziły biednego Harry’ego i Meghan. Mieliśmy śmiałość sądzić, że baby shower wyprawione za 500 000 dolarów w Nowym Jorku było trochę niestosowne, biorąc pod uwagę, że Harry i Meghan zachęcali nas na Twitterze, aby zwracać większą uwagę na biednych ludzi. Och, i szokujące jest to, że zasugerowaliśmy, że jeśli chcą, aby podatnicy wydali trzy miliony dolarów na remont ich domu, nie powinni ukrywać zdjęć i szczegółów narodzin syna ani powstrzymywać publiczności przed zrobieniem zdjęcia w Wimbledonie. Faktycznie, media traktowały ich straszliwie – napisał dziennikarz.

Instagram/piersmorgan

Na koniec przemówienia zapewnia, że zamierza służyć królowej oraz monarchii. To również nie spodobało się dziennikarzowi.

“Jedyną “usługą” w ich umysłach jest komercyjne wykorzystanie swojego królewskiego statusu i promowanie kariery aktorskiej Meghan. […] Kiedy staną się kolejną parą celebrytów, znajdą się na łasce bezlitosnych amerykańskich mediów tabloidowych i paparazzi. […] Oszczędź nam swoich krokodylich łez, Harry. Porzuciłeś to dla wielkich pieniędzy i kariery filmowej swojej żony – dodał na koniec.

To nie jest pierwszy raz kiedy krytykuje parę książęcą.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz