Reklama
Strona głowna Muzyka Pierwszy raz Barona. Co muzyk miał na myśli?

Pierwszy raz Barona. Co muzyk miał na myśli?

od Natalia Szymkiewicz
Reklama
Baron i Julia Wieniawa to najgorętsza para polskiego show biznesu. Od kiedy ruszyły plotki o ich związku w prasie i mediach zrobiło się gorąco, jednak gdy para oficjalnie potwierdziła plotki zawrzało.

Paparazzi na każdym kroku stara się złapać piękną parę na czułościach i wspólnych spacerach. Teraz może być trochę trudniej, bowiem Julia wraz ze swoim przystojnym partnerem wybrała się do Paryża, gdzie obecnie odbywa się Fashion Week.

Można by pomyśleć, że ta wyprawa ma coś wspólnego z pokazem mody… nic bardziej mylnego. Artystka postanowiła odpocząć od codziennych obowiązków i zrelaksować się w towarzystwie ukochanego.

Zaskoczyć może fakt, że dla muzyka wyjazd do stolicy jest czymś nowym, bowiem jak sam napisał w Paryżu jest po raz pierwszy!

Po raz pierwszy w Paryżu! 

Z pewnością stolica miłości będzie dla Barona jak i Julii Wieniawy czymś wyjątkowym. Już niedługo aktorka zacznie przygotowania do nowych projektów, natomiast muzyk będzie musiał wrócić do koncertów i nagrań nowego sezonu The Voice, w którym zasiada jako juror.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz