Reklama
Strona głowna Ogólne Piłka ręczna. Były reprezentant znalazł nowy klub

Piłka ręczna. Były reprezentant znalazł nowy klub

od Bartek Robaczkowski
Reklama
Były reprezentant Polski w piłce ręcznej Piotr Masłowski znalazł nowy klub. 31-letni rozgrywający podpisał umowę z belgijską drużyną HC AtomiX. 

Piotr Masłowski po sezonie 2018/2019 zakończył swoją przygodę z Azotami Puławy. Zawodnik w klubie z Puław występował od 2011 roku. Rozgrywający był jednym z kluczowych zawodników klubu z województwa lubelskiego, ale po ośmiu latach zdecydował zmienić barwy klubowe. 31-latek jest wychowankiem Orlen Wisły Płock, podczas swojej kariery występował także w Piotrkowianine Piotrków Trybunalski. Zawodnik szukał nowego klubu, ale nie wiadomo było w jakiej drużynie będzie kontynuował swoja karierę. Większość z ekspertów myślała, że zawodnik swoją karierę będzie kontynuował w polskim klubie. Pojawiały się również informacje o wyjeździe zawodnika za granicę.

Teraz już oficjalnie możemy stwierdzić , że były reprezentant Polski po krótkiej przerwie wraca do gry i przenosi się do ligi belgijskiej. Piotr Masłowski dołączył do drużyny HC AtomiX. Nowy zespół Masłowskiego na co dzień bierze udział w lidze Beneleksu, ale ani razu nie znalazł się jeszcze w finale rozgrywek.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz